Los Chuperos ska-reggae / Česká Lípa

„CD HAFANANA“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Krásné, pohodové léto přejeme nejen našim fanouškům.

Upraveno:

Krásné,pohodové, teplé léto, plné festivalů, dobré muziky přejeme všem nejen našim fanouškům. Posledním koncíkem před "uměleckou" :-) dovolenou bylo vystoupení na Motogoldu v Žandově u České Lípy. Díky pořadatelům za pozvání a technice za dobrý zvuk a světla.......hrálo se parádně.

Tagžé ........si dáme pauzičku (zřejmě budeme celou dobu zevlovat) do 30.8.2014, kdy Vás zároveň zveme na Loučení s létem do Jablonného v Podještědí. Hrajeme od 19:00, ale program zde bude probíhat od odpolede až do půlnoci. Samozřejmě to pěkně rozzzzjedddem! :-)

Co o nás napsali na jednom z předprázdninovém vystoupení:

"....Pomalu se smrákalo. Drsný metal vystřídala havajská pohoda. Nebo jamajská? Jak kdo chce. Rockery totiž vystřídali muzikanti ve slaměných kloboucích, mimo kytar a bubnů ještě s trubkou, saxofonem a pozounem. Divákům nabídla kapela Los Chuperosskvělé, svižné reggae skladby, které dostaly do varu i ty největší bručouny a pecivály. Právě tahle parta z České Lípy se nejspíš postarala o nejlepší atmosféru večera. O kus dál sice tekla Berounka, ke které se svažoval travnatý břeh, ale nebylo tak těžké si představit, že je člověk někde na jamajské pláži, kde šplouchají mořské vlny na bílý písek. Mimochodem, možná v téhle chvíli šlo nejvíce na odbyt populární Mojito, které se prodávalo po celou dobu akce v jednom ze stánků."

Celý report zde       http://mazaci.cz/mazec_2014.html

 

Díky za přízeň a pšitte se zatansova t .


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »