Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

LORD rock rock-hard rock / Klatovy

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

generali

Třetí část
Velkej Johnny – od začátku písně se skvěle bavím. Naprosto úžasný text. Šlape to jako hodinky. Mám nutkání si to pustit ještě jednou 
Noc v Paříži – slyším poctivou španělku a dýchá na mě trochu vánoční atmosféra. A zase ta perfektní basa skvěle dobarvuje sílu prožitku.
Musím konstatovat, že desku je lepší si poslechnout více než jednou. Teprve potom působí album jako kompaktní celek a to jak textem, tak hudebně. Zajímavé jak se autorovi hudby i autorovi textu podařilo dojít k takovému souznění. Jako by to vše provedl jeden člověk. Ale tak tomu není. Tuhle desku si budu v autě určitě pouštět.
Závěrem jen sportovně řečeno – hoši děkujem !

generali

Druhá část
Změna rytmu – začíná to jako klasická bigbítová pecka, ale má to svojí kvalitu. Baví mě ty „výstřiky“ sólové kytary, které tam skvěle zapadají. Překvapivě sladěné změny rytmu i melodie. Jen mě dráždí laciné sólíčko v refrénu, ale to jen můj osobní pocit. Jinak je to nadupaná skladbička.
Padaly hvězdy – zajímavá melancholické skladba. Vidím se u krbu s lahví dobrého červeného vína a rozjímám si. Tenhle song k tomu přímo vybízí.
Elegie z hadrů – tak tady poznávám LORD. Kytary jedou, skvělá změna v podobě vystupňovaných postupů a text tam zapadá jak má.
Zima na Zadních Hamrech – píseň začíná a já si říkám – je to vůbec LORD ? Ale po chvíli se začne skladba rozvíjet do své šíře. Přistihnu se, že začínám vnímat text a hudba jej skvěle podbarvuje. Nabírá to na síle. Dokonce se to pokouším i zpívat. No tohle mě dostalo.

Zobrazit všechny názory »
SparkFreshBlood logo
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Více informací »
Líheň 2017
Účastníme se soutěže

Více informací »

Fanoušci: 134

Spřízněné kapely: 17

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
24
Návštěv celkem
28 214
Poslechnuto skladeb
27 541
Profil registrován
22.1.2013