Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Logical Chip metal-experimental / Bitové toky

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Technical death metal - 9 50 ×
  • Exponent 35 ×
  • ScheeP 97 ×

Novinky

TDM - 9

TDM - 9 Je samozřejmě pracovní název. Oproti ostatním skladám v ní cítím již jistou skladatelskou vyzrálost a taky je zde kladen velký důraz na technickou stránku skladby. Samozřejmě jako u ostatních skladeb je pro mě lehčí něco složit aniž bych přemýšlel nad tím jestli to zahraju. V blízké době si konečně pořídím kytaru (Ibanez RGA 32 mahagony) a tak už by se teoreticky dalo uvažovat i o efektivnějším cvičení, což by v delším časovém rozpětí znamenalo i nahrání songů přímo na kytaru. Moje sweepování je na nízký úrovni (tři struny a ještě k tomu ne tak rychle jak bych chtěl), ale až konečně zahraju cover Stabwound od Necrophagist, tak už bych mohl nahrát i tohle na kytaru. A aby tu nebyly jen tak falešné plány do budoucna, tak říkám na rovinu, že projekt Logical Chip, přestože měl být původně pouze osobní záležitostí, tak bych s ním chtěl aspoň natočit album (studiový projekt s dalšíma lidma) případně fungovat normálně jako skupina. Neznám nikoho jiného kdo by hrál něco podobného (samozřejmě metalu je spousta), ale mé úlety ve skladatelství tomu dávají jistou osobitost :)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Benny666

je slyšet další obrovský skok vpřed, skladba je propracovaná a je tam slyšet mimo jiné místy i prvky progresivního death metalu, doufám že se to s tim projektem povede rád bych si to poslechnul i s opravdovými nástroji, mimochodem co máš momentálně za nastroj?

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 12

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 649
Poslechnuto skladeb
349
Profil registrován
19.10.2008