Kochlea alternative-post rock / Brno

„Nové video --- Kochlea --- SAGA“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01 Gradolog 775 ×
  • 02 Dočasné zlepšení příznaků 1 003 ×
  • 03 Nemocnice nakrájí města 1 338 ×
  • 04 Introducing of spacemen 900 ×
  • 05 ...jam... 550 ×

Novinky

Nové video!

Upraveno:

Vesmír v kovárně na Vlněně -- prachové částice lítají jako komety. / The Universe in the area of blacksmith´s in the factory Vlněna -- dust particles flying like comets. (Vlněná kovárna, 26. 6. 2014)

zde:

Kochlea --- Saga

Tímhle videem se koncertně na chvíli loučíme. Přes léto máme v plánu něco nahrát a jestli doba nahrávání a masteringu bude odpovídat době, kdy o nahrávání mluvíme, vydáme to asi tak za 10 let. Těšte se. Všem Kochleošům zdar!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

mulier

Ahoj,
vaše tvorba tady na Bandzone se mi hodně líbí, takže když jsem si vás šla včera poslechnout na Skleněnku, tušila jsem, že budu spokojená. Ale že mě až dojmete, to ne. Jste úžasní. Od zvučení až do závěrečného potlesku jsem nevěřícně civěla na pódium, žasla a nechápala, že se o vás víc neví. Skvělé, fantastické, krásně složité, sympaticky asociální (oceňuju váš způsob, jak se vyhnout komunikaci s publikem ;-)... Zkrátka nemám slov. Pro mě jste momentálně jedna z nejlepších kapel brněnské hudební scény a zasloužíte si obrovské uznání. Doufám, že vás hraní baví a že budou koncerty přibývat. A rozhodně byste měli zvýšit vstupné - máte na to! .-) Mějte se a mnohokrát díky za včerejšek...

DD 20 Gigadelay

Hoja.
V sobotu jste mě fakt překvapili. Měli jste hezké vystoupení. Od té doby, co jsem vás slyšel naposled, tak jste šli hodně nahoru.
Tak v tom pokračujte :)

Zobrazit všechny názory »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »