Kochlea alternative-psychedelic / Brno

„mňau“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01 Gradolog 1 005 ×
  • 02 Dočasné zlepšení příznaků 1 212 ×
  • 03 Nemocnice nakrájí města 1 524 ×
  • 04 Introducing of spacemen 1 039 ×
  • 05 ...jam... 677 ×

Novinky

Týdenní maraton a nové video – Detektivní metoda (live)

Upraveno:

V sekci videa najdete nový live záznam z otevření BLACK VINYL BAZARu – obchodu s gramofonovými deskami, vinyly, LP's, singly a s příslušenstvím pro milovníky a sběratele vinylových desek.

Byla to výborná akce, zahráli jsme spolu s [CHE] a DJ Alienem, atmosféra jako z baru ve filmu od Lynche...

Dali jsme si týdenní maraton a pokračovali na festivalu DEGENERATION NEXT. Kvůli časovému skluzu, rozhodně ne ideálnímu nazvučení a chcíplé atmosféře jsme si to úplně neužili, proto velké díky těm, co vydrželi do konce!

Zato včerejší hraní na pražské Náplavce bylo skvělé. Naše poslední (a první) letošní akce venku, s vynikajícími Nachttante, oheň, stíny vržené na kamenný most, řeka a k tomu nejlepší zvukař na světě. Tohle jo!!!

Kochlea na Náplavce 25. 9. 2014

(zneužíváme foto od Andrey Chumak)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

mulier

Ahoj,
vaše tvorba tady na Bandzone se mi hodně líbí, takže když jsem si vás šla včera poslechnout na Skleněnku, tušila jsem, že budu spokojená. Ale že mě až dojmete, to ne. Jste úžasní. Od zvučení až do závěrečného potlesku jsem nevěřícně civěla na pódium, žasla a nechápala, že se o vás víc neví. Skvělé, fantastické, krásně složité, sympaticky asociální (oceňuju váš způsob, jak se vyhnout komunikaci s publikem ;-)... Zkrátka nemám slov. Pro mě jste momentálně jedna z nejlepších kapel brněnské hudební scény a zasloužíte si obrovské uznání. Doufám, že vás hraní baví a že budou koncerty přibývat. A rozhodně byste měli zvýšit vstupné - máte na to! .-) Mějte se a mnohokrát díky za včerejšek...

DD 20 Gigadelay

Hoja.
V sobotu jste mě fakt překvapili. Měli jste hezké vystoupení. Od té doby, co jsem vás slyšel naposled, tak jste šli hodně nahoru.
Tak v tom pokračujte :)

Zobrazit všechny názory »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »