Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jo Ann hardcore-crossover / Praha

„Hledáme zpěváka“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Když masáž tak pořádná

Upraveno:

Nebudem nic protahovat

Po krásném a dlouhém čase plného večírků,mejdanů a  koncertů nás opouští bratr Miguel,no veřte přeci jen 3 kapely,práce a roštěnka se dá časově zvládat velmi těžko,tak věřte, že v tom není žádné zlo a žádná špína a s tímto dobrým člověkem se eště řádně rouzloučíme jak jinak než na podiu a jak jinak než na pořádný HC akci a od srdce přejem ať se mu kurva daří .DÍKY BRATRU ZA TU SKVĚLOU HRU BYLO NÁM CTÍ!!!

A pokuď jste zvědavý který bratr za mikrofoun nastoupí sledujte a brzy se dozvite,pač jedna éra skončila,druhá nastoupí,držte si prdel jedem z vostra...

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

SAVY

Čau, jsem přistěhovalec z ČB a hledám kapelu. Jsem basák.-)
Ukázka zde bandzone/Unfarkt

Renda


Bez profilu

Čau bando. Když jsme společně hráli na Slamníku, někdo od vás, nejaka mlada krásná slečna, fotila a já bych strašně rád, aby mi poslala pár fotek, na kterých jsou naše xichty . Dík za info 736 103 000.

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »