Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alfik&KruppEssen acoustic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Beseda - živě z Klubu Kocour, Praha 9 117 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Utekla mi žena (Tomáš Poláček/František Stralzynský) - živě v Ko 76 ×
  • Vodníci - živě z HalmiSpace, Košice (SK) 66 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Svatojánský mušky - živě ze zkušebny :) 145 ×

Novinky

Přidat novinku?

... to je takhle těžký, když celý jsme novinka. Samozřejmě oba se potloukáme po pódiích už nějakej pátek, ale počkali jsme si, až se takhlenc v jednom báru k ránu potkáme, všimneme si se a domluvíme se. Si. Nebo jak. No zkrátka jsem našel po letech zkoušení různejch lepších, horších i skvělejch kytaristů, že vlastně piáno je to, co mejm písničkám chybělo. A samozřejmě kluk, kterej na něj umí. 

A tak hurá do toho, zatim upravujeme moje starší věci, ale těšíme se na novou zkušebnu, kde to rozsvítíme a pustíme se do novejch! Nápady jsou, chuť taky, tak nám držte palce a poslouchejte nás a choďte na koncerty a mejdany a pište!

Alfik, 14.9.2017

P.S. Ano, mám tady na bandzone i svuj starej profil, podle kterýho to vypadá, že jsem umřel, pač už tam snad dva roky neni nic novýho. Inu neumřel jsem, jen dřív se šlo přihlašovat přes facebook a nynčko už to nejde a já zapomněl všechny ostatní přístupový maily a hesla a kouřový signály a já nevim co eště, prostě tam neumim vlízt, tak se nediffte, sorryjako. :o)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Alfik

X-FATMAN: Děkujem. Svatojánský mušky (který jsme už interně překřtili na "Nůžky"), jsme takhle nahráli na naší úplně první zkoušce přes miminko Allen&Heath ZED14 rovnou do USB, žádný míchání, kroucení, nic, takže jsme je sem dali v podstatě jen proto, že nic jinýho nemáme a aspoň jednu věc sem člověk při založení účtu dát musí... :D Bude lepší verze. ;) A v Pardubkách zvučil Kája Toupal a bylo to super, ale kamera má holt velmi omezený možnosti. Taky dodáme - uvažujeme, že bychom pořídili kvalitní záznam do stop s možností následnýho přemíchání a masteringu v nějakym DAW na koncertě ve Wroclawi 29.9., neb si tam stejně povezem svuj velkej pult a tudíž je ideální šanci pořídit, dokonce zahraniční, živák. :)

X-FATMAN


Bez profilu

Svatojánské mušky fajné a pekné, zvuk u toho videa z Pardubic je na obřízku tupou pilou .... :-)

Zobrazit všechny názory »