Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Intimní život rock-alternative / Praha-Ústí n.Labem-Děčín

„Oslavu 30. výročí založení, Na Slamníku 2.12.2015“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Duben, v Mandragoře budem

Upraveno:

Zapomněl jsem heslo, což se mi občas stává, ale zde je to průser, protože se  tyto stránky pak nedají obsluhovat.  Ale díky Mladýmu Vondráčkovi, kterej nám tento profil kdysi zakládal, jsem  se do toho opět vpravil. Tolik na omluvu, proč tu nejsou žádné aktuální zprávy. Sice se toho v Intimním životě moc neudálo, ale přeci jenom jsme párkrát hráli a z posledních koncertů, hlavně pak z předvánočního Na Slamníku (10.12.2014), jsme měli dost dobrej pocit.

A protože těm, kteří šli tenkrát, nevím proč, místo na nás na jazz (Schönová-Viklický), chceme dát ještě jednu šanci, zahrajeme v klasické sestavě s Michalem Burešem v čele v pátek 17. 04. 2015 od 20:00 hodin v klubu Mandragora Praha. A bude to dobrý! Předskakuje Deformace.     

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MaSlo

Intimní život hrál naposledy před Vánocemi, ale hodně dobře, Na Slamníku. A teď si to zopakuje a poprvé vystoupí v Mandragoře Praha, Korunní 16, Praha 2, hned nad nám Míru. Ale žádný řečičky, čistej bigbít. Tak přijďte, ať jste při tom, moc dalších příležitostí už letos v Praze nebude. Sestava bude klasická s autorem písní v čele a nikdy už jinak.

MaSlo

INTIMNÍ ŽIVOT v klasické sestavě s Michalem Burešem v čele bude opět k vidění a slyšení spolu s DEFORMACÍ ve středu 10.12.2014 od 19:30 hodin Na Slamníku!

MaSlo

CD došly. Ani já už nemám. MaSlo, basa

Zobrazit všechny názory »