Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Roman Dragoun and His Angels rock-funk / Praha Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Otlučená srdce 4 704 ×
  • Město 3 443 ×
  • Sami 2 825 ×
  • Pastýři 2 683 ×

Novinky

HIS ANGELS A ROMAN DRAGOUN NA BANDZONE

Tato stránka je pouze informativní. Veškeré aktivní odkazy na Romana Dragouna, co se týkají koncertů a volných termínů zde najdete. Občasnou správu provádí Milan Princ, který může na některé otázky odpovědět. Rozhodně však na ty, které se týkají koncertů Romana Dragouna a volných termínů. Tyto informace musíte dohodnout přímo s Romanem samotným.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Karel z Kladna


Bez profilu

Romane. Přeju Ti ke Tvým šedesátinám hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, muziky, a taky pohlavní svěžest. Kamarádi Karel a Jirka z Kladna. Tak ať se daří.

Lubomirhotový


Bez profilu

Ano-byl jsem nedavno na koncertu v Kravsku-kde hrál Roman/sám/ ač nás tam mnoho nebylo-krása a všechno-co má hudba obsahovat...prostě Super zážitek.Škoda-že to posledním tonem povětšinou někam vymizí a stává se to jen příjemnou vzpomínkou.Díky-Romane -že jseš a že ti Bůh dal do vínku toto opravdovéumění a obohacování 2.Je to Boží dar a je dobré tímto sloužit těm,co o to opravdu stojí a rozumí nejen uchem-ale i srdcem...a o tom to je...Ahoj K.L.H.

black


Bez profilu

Ahoj,byl jsem včera na Vašem koncertě v táborském Recykle baru,když bych to měl popsat jedním slovem - fenomenální. Od kytaristy až samozřejmě po Romana vynikající,profesionální,nádhernej zážitek. Z Romanových projektů,alespon pro mne,jednoznačně nejlepší. Díky!!!!!!!!

Zobrazit všechny názory »