Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Houpací kůň metal-rock / Uhříněves

„Nový klip Dávej !!!!!! ;-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

....

S hlubokým zármutkem v srdci Vám oznamujeme, že nás nečekaně po tragické nehodě opustil náš dobrý kamarád, baskytarista Tonda „Tony“ Teller. Přišli jsme nejen o výborného baskytaristu, ale hlavně o skvělého kamaráda. Děkujeme mu za společné chvíle strávené na koncertech i mimo ně. Během jeho poměrně krátkého působení v kapele se nesmazatelně zapsal do našich srdcí i srdcí našich fanoušků. Vyjadřujeme soustrast rodině, kterou tady zanechal.
Tony, kamaráde, moc nás to bolí, budeš nám chybět. Posíláme pozdrav do rockového nebe. R.I.P. kamaráde.

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

FATAL

Zdravíme kapelu! Už za pár dní startuje v našem nově zrekonstruovaném klubu Fatal další ročník soutěže kapel SILVERCUP a my bychom Vás tímto chtěli pozvat a vyzvat k účasti právě v této soutěži.

Ceny v soutěži jsou více než zajímavé, jako hlavní cena je putovní stříbrný pohár, 5.000 Kč v hotovosti a další ceny od partnerů soutěže.

Hlasování pro jednotlivé kapely probíhá výhradně na místě pomocí hlasů Vašich přítomných fanoušků.

Všechny informace a přihláška zde: http://fatalclub.cz/silvercup.htm

V případě zájmu o pronájem našeho klubu pro Vaši vlastní akci nás můžete kdykoli kontaktovat na produkce@fatalclub.cz nebo matej@fatalclub.cz

The Clippers

Kdybyste chystali nějaký turné, nebo sérii koncertů, myslete na nás rádi bysme vám předskakovali. Případně domluvili nějaký výměňáky. Dejte určitě vědět. THE CLIPPERS.

Zobrazit všechny názory »