Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Honduras Radio experimental-metal / Kroměříž

„Adversa Nocte - nová kapela členů Honduras Radio“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Střípky z živých vystoupení 55 ×
  • Mistress Of The Sea (instrumentální pracovní verze) 145 ×
  • President (instrumentální pracovní verze) 104 ×
  • Carmen (instrumentální pracovní verze) 71 ×

Novinky

Konec kapely

Nic netrvá věčně a to byl bohužel i případ kapely Honduras Radio. Kytarista Michal se rozhodl z kapely odejít a věnovat se pouze své druhé kapele Z.S.D. Své rozhodnutí odůvodnil osobními záležitostmi a částečně tvůrčími neshodami, které se projevily při snaze nahrát konečně oficiální nahrávku.

Na jednu stranu je to škoda, na druhou stranu život jde dál. Zbylí členové kapely si (především zásluhou basáka Rosti) bleskurychle sehnali nového kytaristu. Jde o člověka, který má za sebou album, které bylo skvěle recenzované v časopise Spark. Nový kytarista vyjádřil přání hrát své vlastní skladby.Jelikož tedy již nebudou hrány původní skladby kapely, dohodli se členové, že nemá smysl vystupovat pod původním názvem.

Proto kapelu Honduras Radio nahradí kapela Adversa Nocte. A to už na akci 17.6. spolu s australskou kapelou Lagerstein. Dá se očekávat metalovější zvuk. Těšte se na nové, zajímavé věci!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

domena


Bez profilu

katastrofa

Zobrazit všechny názory »