Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hakka Muggies world music-metal / Praha

„Točíme cédéčko!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Točíme cédéčko!

Pomalu ale jistě pokračujeme v nahrávání novýho cédéčka a abychom to zas neodkládali na neurčito, křest bude v Rock Café 28.11.2017!

Můžete se těšit na veselé písničky o lásce a o zvířátkách.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Statečné Srdce Mel knuP

Ahoy! Už delší dobu čekám kdy se tady ukáže nějaká ukázka z novýho alba, těším se že si jí pustím a řeknu si jo do toho jdu! A pak už se akorát s váma domluvim na předání a doplním si svojí sbírku.. ale ono NIC! :'( ...znáte takovou tu poučku o pytli a zajíci?

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Irish and celtic music

Slainte!!

Vždy když pořádám koncert, tak je strašně těžký najít kapely které by se k sobě hodili. Irish folk/punk/rock není u nás ještě tolik rozšířen a i když je na tom celtic rock o něco líp, stejně je ho pomálu,tak jsem se rozhodl tady založit tenhle fans profil a do oblíbených kapel budu přidávat ty kypely, ketré do těchto stylů zapadají, pokud se i vy inspirujete při pořádání svých akcí tímhle profilem,tím líp.


Skippy - Pirates of the pubs

Zobrazit všechny názory »