Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hairy Groupies hard rock-glam / Jihlava

„30.4. PRAHA!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jackie Daniel's

To Anička :
Moc děkujeme za přízeň, jsme rádi, že jsme vás oslovili :) Naše EP je už těsně před vydáním, nejzazší datum vydání je na jaře. Určitě o tom budeme informovat jak tady na bz, tak na našich webovkách či fb stránce, takže když nás vydržíš sledovat, určitě ti to neunikne. A poštou jej samozřejmě zasílat budeme ;)
Tak vydržte s námi a budeme se těšit zase někdy někde! :)

Anička


Bez profilu

Ahojte, videli sme vás v BA. Pre moju polovičku ste boli vydarenejší než GUNS. Dostala som úlohu, zohnať Vaše EP. Tak ak sa také niečo podarí, dajte šup šup vedieť, resp. budem sledovať novinky :-) Myslíte že bude možné poslať ho poštou, alebo tak nejak?
Držím palce, nech to šlape! Určite sa na vás ešte dojdeme pozrieť :-)

Jackie Daniel's

To Lucas Malkéz :
Ahoj Lucasi, děkujeme ti za názor :) Chápu, že z videa, které tu máme, se ten styl trošku vytrácí, byl to náš první počin a video ani nevzniklo z naší iniciativy. Na živo věřím, že bys naše žánrové zařazení pochopil víc ;) Řekla bych ti ještě, že máme nahrané nové věci a chystáme se na nové video, ale vzhledem k tomu, žes řekl "nikdy víc", to asi nemá cenu. :) no a sladká bych byla opravdu více než ráda, nicméně něco takového mi nikdo nesežere :D Tak kdyby náhodou, tak se s tebou rádi uvidíme na některém z koncertů ;)

Zobrazit všechny názory »