Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nasty Ratz hard rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • PRICE OF LOVE 216 ×
  • Made Of Steel- FIRST BITE (2015) 1 014 ×
  • ANGEL IN ME (zdarma ke stažení) 1 271 × Stáhnout MP3 zdarma
  • I Don't Wanna Care- I DON'T WANNA CARE (2014) 1 860 ×

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Nicolazex

Jestli to Jaku zabalíš a s touhle kapelou a materiálem budu mírně naštvaná!
At´uděláš cokoliv doufám, že budeš spokojený, pokud to teda nebude znamenat, že budeš jen učit prcky angličtinu, byla by to škoda!

Taky se přidám k probíhající diskuzi. Všechny ty kapely se inspirují, možná i stejnými kapelami, takže o vzájemné podobnosti se bavit nemůžeme! A ani tam není!

Nasty Ratz

I.Pavel:

Asi máš lepší sluch než my, ale já v tom Crashdiet ani Santa Cruz neslyším. Klidně pošli songy, který ti to připomíná, ale obávám se, že jsi normálně nahluchlej :) Každopádně děkujeme za názor, který nás tak obohatil :)

PS: Mazání komentářů je v tvým případě spíš služba Tobě. Bez ohledu na to, jak profesionální to je (ostatně jako i tahle reakce), s tvým názorem nesouhlasíme a bohžel se nedá ani úplně respektovat jakožto konstruktivní kritika :)

Můžem ale dlouze pohovořit, pokud chceš :)

Jake ( nastyratz@icloud.com )

riffmaster

To I.pavel.
Nechtěl jsem do toho nějak vstupovat.Ale nedá mi to nezeptat se tě,co si vymyslel ty vlastního?Umíš vůbec na něco hrát?!Tvoje produkce je jak jsem koukal na tvuj profil,o hov.ě!A co chceš asi v týhle době vymejšlet novýho!Já ty 80ky zažil.Všechno je už vymyšlený a všechno jsou napodobeniny.Jde o to,že jsou buď dobrý nebo špatný.Kluci patří k těm prvním.Než začneš kritizovat,udělej si pořádek u sebe!

Zobrazit všechny názory »