Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Green Småtroll ska-reggae / Praha

„nejlepší cowboy reggae široko daleko!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Mr. Symarip a Green Småtroll zahrají opět spolu...!!!

Je to až neuvěřitelné, ale je to již 8,5 roku, co jsme společně s Royem Ellisem aka Mr. Symaripem zahráli narvanému (a dnes již zavřenému) Abatonu. Akce se tenkrát nad míru povedla. Kdo jste byl u toho, můžete přitakat. Proto jsem moc rád, že Vám mohu oznámit, že dojde k opětovnému propojení našeho tělesa s touto legendou...!!! 

5.8. Zahrají Green Småtroll a Mr. Symarip společně jako jedno těleso na prčickém DANCE, DANCE Prčice Festu (Facebook zde, stránky tady). 

Z toho, co můžu upustit za informace, bude to nářez se vším všudy. Dojde na klasiky i novější kousky z repertoáru tohohle chlapíka. GS vtisknou písním svůj charakteristický zvuk a energii, ba i na překvapení dojde. Doufejme, že pouze ta milá a plánovaná. 

Přijeďte se podívat na tento fest, který je v dojezdové vzdálenosti cca 45 minut od hlavního města, podpořit skvělou akci, kouknout na výborná vystoupení, pobavit se a užít si víkend v krásném prostředí prčického zámku, ale hlavně VIDĚT koncert Mr. Symaripa a Green Småtroll. Doufám, že vás uvidíme všechny pěkně pod podiem upocený a pařící...!!!

Těšte se, drzouni...!!!

Smrdíš jako prase


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »