Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Franta Vlček folk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111417202224 25 26 27 28 29

16.2.(pá) Balbínka od 20h Sešlí z Krychle !

Upraveno:

UKÁZKY dle (a)becedy:

VLÁĎA DOBEŠ   - - -  ZUZANA DUMKOVÁ  - - -  H U M B U K
MILAN JABLONSKÝ - - -  MICHAL KNÉBL  - - -  FRANTA VLČEK  ...     + ?

Hůůishůůů ?

Vláďa Dobeš – dlouho odkládaný o to víc vymodleně vytěšený. Zahraje-li určitě?
Nenechte si originálnosti a překvapení s typickým držením kytary hezky kolmo k zemi.
Humbuci
- ... gejzír nápadů a radosti ze šlapací muziky.  Ze začátků roku opět
z matfyzu-li pěkně rozezpívaní? I letos zda rozpumpují večer zpěvy k hlubokému zamyšlení či bezmyšlenkovému tanci u baru?... (Bylo by to počtvrté …). 
Zuzana Dumková   Zahraje nám latinsko-amerrrickyyy .. ?).  Většinou učinkuje se svojí kapelou.  Kdo chcete přijít na kloub, proč mívá v Jazz Docku plno?
Milan Jablonský  - guru, ředitel, génius...(o ňom citace sešlého pamětníka největšího rozpuku Krychle - KáVé Cimbury: “...bez M.J. by byla Krychle nebyla“ - - -  Nebo tak nějak :-) - - Polaská bránice?  -  Ano, tentokrát dvěma vstupy. Prej „víc si s sebou neberu ..“ ...a  „...hlavně, aby zrovna nenapad sníh“ - - Michal Knébl je jistota, která nezklame. Klasik! Navíc se smyčcem... ! .. Umí zahousti a i s kytarou nám dovede čekaná i nečekaná překvapení. Olympijsky do cíle i za několik vteřin ... Sólově - bez Panelfotrů - je velmi vzácný. Franta Vlček – k tomu, co sám neumí si přizval mladšího – Martina. Se starými songy sem tam v novém ošatu ! a i s nějakými novými bez šatu?

Fotka uživatele Franta Vlček.
Sešlost…“  nám letos vychází na šťastný p á t e k    16.února , roku páně nového od 20:00h ,Opět pod balbínským názvem  "Franta Vlček & hosté"  ( rezervace )


16.1.'18 od 19:30 Franta Vlček & syn - BŘEVNOVSKÉ BRNKÁNÍ

Upraveno:

V tradiční 3.úterek v tradiční hodinu v 19:30h tradičně na Bílé Hoře. Pozvali jsme hosta, na kterého se s "& synem" Martinem oba těšíme. Madam v triku hraje muziku, která se nám oběma líbí: - zní příjemně do folku, který převažuje, zazní jim tamo semo šlapací swing, ucha UCHAčů pohladí i styl melodických "šedesátek".. Všechno v libě znějících a rafinovaně vymyšlených volkálcích. Kdo si chcete nechat udělat na začátku roku příjemně, teď víte kdy a kam se vypravit  ...<<< mapka kudy cesta >>>...1 2 3 4 5 6 79111417202224 25 26 27 28 29