Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rada Notování Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Rada Notování si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

REKAPITULACE ZÁVĚRU XIV. ROČNÍKU NOTOVÁNÍ a VIDEOHRÁTKY STRÝCE DUŠANA

Upraveno:

UFFF! UFFF! UFFF!

XIV. ROČNÍK NOTOVÁNÍ JE ZA NÁMI!!!

Proběhl v MUSIC CITY POINTU a jeho výsledky zná už skoro každý. A tak jenom připomenu, že vyhrály kapely FAUX PASE FONET a HUMÉNEČKO a vyzvu vás, abyste se mrkli na následující videomozaiky strýce DUŠANA JAKODOMA BITALY. 

 Tato, finálová, přináší po jedné celé písničce každého ze šesti finalistů ročníku, jednu od hosta večera a na konci roztomilý improvizovaný a bezprostřední rozhovor s vítězným FAUX PASE FONETEM.

Youtube Video N7yDR-O0LNIYoutube Video N7yDR-O0LNI

Ve finálové mozaice hráli finalisté LÁŽO PLÁŽO, ZDENEK BARTÁK & MILAN KRAMAROVIČ, FLENDER & SPOL., HUMÉNEČKO, VE ČTVRTEK V PĚT, FAUX PASE FONET a hostující ALTERNATIVA.

<<< o >>>

Ve videomozaice ze 3. SEMIFINÁLE uvidíte sestřih písní semifinálových formací AKORÁT, BLUE JAY, MARTIN ČEPELÍK & ANDREA MINEVA, MEZIMĚSTO, HUMÉNEČKO, FAUX PASE FONETU a hostujícího QUAOARU.

Youtube Video QJWZKfxVhaYYoutube Video QJWZKfxVhaY

Ze 3. semifinále postoupili skupiny HUMÉNEČKO a FAUX PASE FONET a jeho výsledky si můžete připomenout tady.

<<< o >>>

Ve videomozaice z 2. SEMIFINÁLE uvidíte sestřih písní semifinálových formací ALEŠ POKORNÝ & HOSTÉ, VÁCLAV SMOLKA, BLUE NIGHT, POSLEDNÍ VAGÓN, FLENDER & SPOL. a hostujícího FRANTY VLČKA.

Youtube Video 8rVib6AuxA0Youtube Video 8rVib6AuxA0

Ze 2. semifinále postoupila skupina FLENDER & SPOL. a jeho výsledky si můžete připomenout tady.

<<< o >>>

Ve videomozaice z 1. SEMIFINÁLE uvidíte sestřih písní semifinálových formací PAST, T'N'T, JINDRA ČERNOHORSKÝ & KAPELA, LÁŽO PLÁŽO, ZDENEK BARTÁK & MILAN KRAMAROVIČ a VE ČTVRTEK V PĚT a hostujícího HANDLU.

Youtube Video atWnqCWoBOEYoutube Video atWnqCWoBOE

Z 1. semifinále postoupily formace LÁŽO PLÁŽO, ZDENEK BARTÁK & MILAN KRAMAROVIČ a VE ČTVRTEK V PĚT a jeho výsledky si můžete připomenout tady.

<<< o >>>

PRO VŠECHNY MUZIKANTY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZÚČASTNIT XV. ROČNÍKU NOTOVÁNÍ JE NA SEVERU FOLKTIME.CZ INFORMACE KUDY NA TO . A POZOR! UZÁVĚRKA JE JIŽ 15. ČERVNA 2017!

<<< o >>>

Jako hudební tečku za touto zprávou připojujeme grotesku, která vznikla téměř mimoděk při natáčení finálové videomozaiky. Zpěv DUŠANA JAKODOMA BITALY zde doprovází cimbálistka KATRIN JONGEPIEROVÁ z vítězné skupiny Huménečko.

Youtube Video EHtXA9fjzRIYoutube Video EHtXA9fjzRI

Strýci DUŠANOVI JAKODOMA BITALOVI děkujeme za veškeré dosavadní dokumentaristické dílo, které pro Notování vykonal.

<<< o >>>

V PRŮBĚHU ČERVENCE sem přibude soupiska všech soutěžích, kteří budou hrát od září 2017 do února 2018 v základních kolech jubilejního XV. ročníku NOTOVÁNÍ.

V SRPNU SE ZDE MŮŽETE TĚŠIT NA VIDEODOKUMENT věnovaný historii i současnosti Notování, na němž strýc DUŠAN JAKODOMA BITALA začal pracovat již před začátkem letošního jara.

<<< o >>>

Zdraví vás a krásné léto plné kvalitní muziky vám přeje

RADA NOTOVÁNÍAhoj!

AŤ ŽIJE JUBILEJNÍ XV. ROČNÍK NOTOVÁNÍ!

UFFF! UFFF! UFFF!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Kosmonaut

PF 2015 Kapela Nevermore & Kosmonaut přeje Notování skvělý nový rok 2015 a spoustu parádní muziky! PFka na profilu. Přejeme krásné dny. NMK

Zobrazit všechny názory