Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rada Notování Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Rada Notování si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

POZVÁNKA DO XVI. ROČNÍKU NOTOVÁNÍ

Upraveno:

Vážení muzikanti, dámy a pánové,

JUBILEJNÍ XV. ROČNÍK NOTOVÁNÍ SE NEZADRŽITELNĚ ŘÍTÍ KE SVÉMU FINÁLE A JE NEVYŠŠÍ ČAS UVAŽOVAT O ÚČASTI V 16. ROČNÍKU TÉTO OBLÍBENÉ PÍSNIČKOVÉ SOUTĚŽE!

Při těchto úvahách vám budiž nápomocno kino na konci tohoto příspěvku, vytvořené v r. 2017 k patnáctiletému výročí soutěže.

Máte-li zájem zúčastnit se, s radostí vám sdělujeme, že není nic těžkého se do příštího ročníku soutěže dostat, budete-li se řídit následujícími radami:

1) Přečtěte si soutěžní řád! Budete-li mít zájem o účast i potom, napište nám nejlépe ihned na adresu notovani@seznam.cz mail. V rubrice PŘEDMĚT ho nadepište 16. ROČNÍK a oznamte nám, že byste se rádi stali soutěžícími Notování! Tato předpřihláška je nezávazná

!!! POZOR !!! HLÁSIT SE MŮŽETE UŽ JEN DO 17. 6. 2018 !!!

2) Ve druhé polovině června přijde na vaši mailovou adresu závazné přihlašovadlo. V průvodním mailu ke jmenovaným dokumentům vám sdělíme datum a hodinu, od kdy můžete přihlašovadlo odeslat. Dříve odeslaná přihlašovadla jsou neplatná!

3) Do soutěže se dostane prvních šestatřicet odesilatelů řádně vyplněných přihlašovadel. Několik zájemců nad hranici této kvóty může být po dohodě zapsáno jako náhradníci. Ze zkušenosti posledních let víme, že soutěž bývá obsazena během několika desítek hodin! Další s vámi projedná dramaturg soutěže.

Přejeme vám mnoho zdaru do veškerého hudebního snažení a těšíme se na setkání s vámi v naší soutěži!

Rada Notování

Youtube Video _8j970Yd4ZYYoutube Video _8j970Yd4ZY

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory