Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rada Notování Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Rada Notování si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

HOSTÉ ZÁKLADNÍCH KOL 15. ROČNÍKU NOTOVÁNÍ atd.

Upraveno:

Jubilejní XV. ročník Notování startuje za pár dnů. Proto si dolujeme představit vám zde videopísničkami hosty jednotlivých základních kol a poskytnout vám k nim několik informací a odkazů.

------- ooo -------

7. září 2017, v 1. základním kole, vystoupí tradičně spoluzakladatelka a patronka Notování, skupina SEKVOJ, kterou dobře znáte a proto vám ji zde představujeme písní, kterou v obsazení, jaké je v záznamu, už nikdy na živo nezažijete, i když je dodnes v živém repertoáru kapely:

Youtube Video 3J3PT_bYMC8Youtube Video 3J3PT_bYMC8

Se soutěžícími 1. kola se můžete seznámit zde.

------- ooo -------

5. října 2017 ve 2. základním kole, bude hostovat skupina FRÝDA & COMPANY z Plzně, několikanásobná účastnice Notování v jeho prvním desetiletí a finalistka VI. ročníku (2008/2009). Přibližně z téže doby je jejich první a dosud jediné album Šaty z provázků na němž je i tato píseň:

Youtube Video al_jLNBt_UAYoutube Video al_jLNBt_UA

Se soutěžícími 2. kola se můžete seznámit zde.

------- ooo -------

2. listopadu 2017, ve 3. základním kole, vystoupí jako host skupina TAMARAL z Českomoravské vrchoviny, jež startovala v V. ročníku Notování (2007/2008) jako duo a v jeho finále hrála jako kvintet. Kolik jich bude tentokrát nemáme tušení. S určitostí víme jen, že tč. kapela nehraje ve stejném složení, jako je v připojeném záznamu:

Youtube Video sRWA1hfGh0AYoutube Video sRWA1hfGh0A

Se soutěžícími 3. kola se můžete seznámit zde.

------- ooo -------

7. prosince 2017, ve 4. základním kole, bude hostem večera skupina PRANIC z Turnova, úspěšná účastnice III. a IV. ročníku. Z původní sestavy zbyl pouze kapelník a autor písní Ondřej Halama. Písničku z videa zpívá dodnes, jenom lidé okolo něj se, oproti záznamu, vyměnili:

Youtube Video a4QVNx7WRWQYoutube Video a4QVNx7WRWQ

Se soutěžícími 4. kola se můžete seznámit zde.

------- ooo -------

4. ledna 2018, v 5. základním kole, uvítáme jako hosta skupinu PŘELET M.S. z Blovic - mladé dámy, jež v časech, kdy byly ještě kvartetem, nevysvětlitelným zázrakem nezvítězily ve IV. ročníku Notování (2006/2007) a během dalších let, zredukovány v trio, vydaly dvě CD... Protože u nás budou hrát krátce po Vánocích, nabízíme vám video trochu atypické:

Youtube Video 8KwiYC9byxgYoutube Video 8KwiYC9byxg

Se soutěžícími 5. kola se můžete seznámit zde.

------- ooo -------

1. února 2018, v 6. základním kole, hostuje podbrdský polyhistor HONZA DONALD JÍCHA ze Všeradic, spisovatel, cestovatel, pedagog, muzikant atd., který jako písničkář zvítězil v VI. ročníku Notování (2008/2009). Tentokrát vystoupí se skupinou, která ho v posledních letech obklíčila. V době, kdy vznikalo ukázkové video, nebyl Jan ještě zcela obklíčen a už tenkrát to byl rachot...

Youtube Video TrZ8OXx-LsUYoutube Video TrZ8OXx-LsU

Se soutěžícími 6. kola se můžete seznámit zde.

------- ooo -------

Na písničky hostů semifinálových večerů 1. března, 5. dubna a 3. května 2018, jakož i večera finálového 7. června 2018 se můžete těšit ve druhé polovině února, resp. května, až budeme znát semifinalisty, resp. finalisty, kteří vystoupí v uvedených termínech. Teprve tehdy bude mít smysl i odkaz na obsazení večerů.

Samozřejmě předchozím odstavcem není řečeno, že se vám zde s něčím novým nepřihlásíme dřív. I na to se můžete těšit!

Děkujeme vám za váš zájem a těšíme se na setkání s vámi na kterémkoliv večeru Notování i kdekoliv jinde!

Rada Notování

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Kosmonaut

PF 2015 Kapela Nevermore & Kosmonaut přeje Notování skvělý nový rok 2015 a spoustu parádní muziky! PFka na profilu. Přejeme krásné dny. NMK

Zobrazit všechny názory