Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fabian Berka folk-pop / Jindřichův Hradec

„Tvář není důležitá CD je venku“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové demo písně

Zdravím! 

Po menší odmlce jsem opět oživil můj bandzone účet pár písněmi, které jsem vydal v rámci dárku pro své posluchače na YTB. Jelikož jsou písně nahrány v domácím prostředí, bez většího zásahu lidí, kteří nahrávání rozumí, tak jsou pod taktovkou dema 2017. Nicméně i tak si myslím, že stojí za poslech a kvalita nahrávky obsah a jeho interpretaci nezmění. Pro ty, kteří by chtěli slyšet další muziku by me, tak doporučuji kouknout na můj youtube účet, kde pravidelně novinky promítám. Pokud byste mě chtěli někde slyšet naživo, tak doporučuji sledovat můj facebook, kde všechny koncerty postuji. 

youtube.com/fabianberkamusic
facebook.com/fabianberka

Pác a pusu

Fabián


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Simon159753

Na to CD čakám už od 19. 8. 2012 keď si vydal prve video v ktorom si vravel že budeš mať CD Tvoje pesničky sú naj. Ak sa bude dať to CD kúpiť hneď by som ho kúpil.

Daniel Šlemar

Fáfo tvoje písničky jsou tak úžasný! :3 hrozně rád je poslouchám, Zápletky, Perseida a Defincie láska, no to je prostě bomba! Do dneška nechápu jak můžeš bát tak skvělej, chtěl bych umět hrát jako ty. Doufám, že se příští rok ještě uvdiíme na Nežárce :)

Zobrazit všechny názory »