Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Enola Gay metal-rock / Mladá Boleslav

„www.enolag.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

+420606211580 - Milan Kratochvíl
+420723523728 - booking/ koncerty/ management Tomáš Kratochvíl

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela Enola Gay vznikla v září 2011. Hned následující rok vydává své první demo 2012 a současně začíná pronikat na větší koncerty. Z počátku došlo v kapele k několika personálním změnám, ale nakonec se sestava ustálila ve složení Milan Kratochvíl (kytara, zpěv), Karel Neuman (baskytara), Petr Harsa (sólová kytara) a Martin Kubice (bicí).

V roce 2013 přichází Enola Gay se svým druhým demem, které je předzvěstí prvního plnohodnotného alba „Vzpomínka“ z dubna 2014. V dalších letech se kapela stále častěji objevuje po boku české rockové špičky na větších koncertech a festivalech.

V květnu 2016 vychází druhé album s názvem „Nejsem Blázen“, které ještě více podtrhuje tvorbu založenou na tvrdší a údernější muzice, a s texty o lidských osudech, pocitech, utrpeních, ale také třeba lásce.  V roce 2017 přidává Enola Gay ještě 3 singly ve formě EP a svůj druhý videoklip k písni „Smlouva s Ďáblem“.