Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Emphatic hardcore-nu-metal / Praha

„Live again! - Nové demo“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Po nějaké době opět připraveni v nové sestavě a s novým repertoárem a je to fakt nářez, koncert na Zbraslavi v Praze 21.10.2017!!

Omlouvám se za delší odmlku tady na BZ, v zimě nás opustila zpěvačka Majda a rozloučili jsme si i s bubeníkem Radimem, oběma přejeme hodně štěstí a děkujeme za společně strávený chvíle, byla to každopádně sranda :)

Za bicí nastoupil Adam, kterého můžete znát třeba z hardcorový bandy Crippled Fingers, a zpěvy jsme vzali rovnou dva, Míšu, která se stará o čistý zpěvy a growl a Dana, kterej má skvělej growl a scream, zároveň jsme přibrali Ivo jako druhou kytaru, všechno je rychlejší a zas o něco nápaditější, takže je všechno naprosto jinak než v nahrávkách, které tu máme nahraný ve starý sestavě, pracujeme na tom, abychom to mohli nahradit něčím aktuálním, nenechte se zmást, mrkněte na náš fb profil, tam to můžete vidět na čadorkách u kámoše v prasečáku, kde jsme si dělali první veřejnou zkoušku :)

https://www.facebook.com/emphaticgroup/

A nakonec Vás všechny srdečně zveme na koncík 21.10 v Praze v Music Clubu Zbraslav, pojali jsme to multižánrově, rezehřejou vás kamarádi z Lets Go To the Petrol station a pak se do vás opřeme s trochou toho metalcoru my.

https://www.facebook.com/events/1418564254865820/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22feed_story_type%22%3A%2222%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

Kubix


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Krade a.m.a.

Ahoj, touto cestou nabízím výrobu loga Vaší kapely či jiných předmětu a stávám se vaším fanouškem.
Metal forever!!!

Zobrazit všechny názory »