Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Deloraine ethno-folk / Brno

„Videoklip pro Priscilla´s song coming soon“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Priscilla´s song (Witcher 3) - česká verze 82 ×

Novinky

Video k české verzi Priscilla´s song již brzy

Upraveno:

BYLO NEBYLO…

….minstrelové Lori (Tezaura) a Derias (Derias&Spars, Misty Ways, Led Zeppelin cover band Mystspolu v jedné jarní noci naprosto neplánovaně, v důsledku absintového opojení a proradnosti úplňku, přeložili do češtiny a nahráli všem fanouškům Zaklínače, přesněji třetího dílu počítačové hry (Witcher 3 - Wild Hunt),  známou Priscillinu píseň.

Výsledek nečekaně dojal nejednoho chasníka a přivedl k slzám nejedno děvče, i rozhodli se k ní natočit klip. A jelikož studnice inspirace nevyschla, s další lahví přišla další píseň. Natočili tedy i k ní v nadoblačných kulisách Kavkazu video, čímž asi pokořili český rekord v nadmořské výšce hudební performance.

Každou noc je pak někdo v horách ponoukal, ať Lori písně zazpívá a ať Derias k tomu hraje na ešus a medvědí kosti, protože nic lepšího, na co hrát, v okolí nebylo a oni si pak u čtvrté číše medoviny a pátého stachanu vodky ve zšeřelé krčmě v nejzapadlejší vísce světa uvědomili, že za ani ne dva týdny natočili již dva videoklipy a že je to kurvasmrt baví. Rozhodli se proto dát jejich společné hudební vizi tvar a jméno - Deloraine.

Nu a to první video uvidíte do příštího úplňku. To další bude následovat . . 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »