Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Deloraine ethno-folk / Brno

„Videoklip pro Priscilla´s song je online!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Priscilla´s song (Witcher 3) - česká verze 157 ×

Novinky

VIDEO DELORAINE - WITCHER 3, PRISCILLA´S SONG ONLINE

Upraveno:

Youtube Video bzaS32mZ1voYoutube Video bzaS32mZ1vo

A je to tu!!! Je to tu, lide wyzimský!!!

Psal se rok 2016, příjemný jarní večer, když DeriasLorieneta Anna Lunová přeložili text písně "The Wolven Storm", známé z počítačové hry Zaklínač 3: Divoký hon a Lori, též z cechu minstrelů zvaného Deloraine, dala svým líbezným hlasem této písni dojemnou melodii.

Minstrelové však nelenili a rozhodli se, s velkým zápalem pro věc a ve velmi krátké době (protože v těchto temných časech si nemůže být nikdo jistý, že se druhý den probudí živ a zdráv), zvěčnit své vystoupení wyzimské krčmě (aka Středověká krčma Brno), které tímto děkují za možnost zpříjemnit večer osazenstvu Renata SeiferováKristýna Šťastná,Capitão ZdenekDavid Lenc,František Warilock Menšík Petr Nygrýn, Bob Richter, Jakub Arathan Slabák a Vladimír Vik. Jejich um zaujal i zaklínače Geralta (Jára Kuromaru Chrastil), který přispěchal na večírek z Kaer Morhen a čarodějku Triss - v žádném případě "čarodějnici", jsou na to citlivé - (Michaela Sandriel Hájková).

Za zkrášlení dámy mockrát děkují kouzelnicím Ilona Pavlatová a Zuzana Lišková. Za poskytnutí slušivých rób Alena Kalmiel Nekvapilová, Eva Hájková, Lassy Lucie Továrková a Hanka Freya Pacenka. Za zamlženou atmosféru v krčmě tisíceré díky studiu Cyber Lights - Rental a jejich hazeru. Celé natáčení by se neobešlo bez logistických schopností pána Arathana a slečny Kristýny, tímto děkují a skládají obdiv jim oběma. Velikou vděčnost pociťují také k Kristýna Angi Klementová, jež zapůjčila libozvučný nástroj a také Seanínel a Hollesch Filip, jenž jim byl podporou a zachytil magické okamžiky z celého večera. Zvěčnění celého klipu jim umožnil kameraman Jiri Fabik a studio Epicture, Za produkcí stojí samotní Deloraine. Kurvasmrt drsné repliky nahrál Mira ve spolupráci s řádně zmedovinovanou Lorienetou a Kristýnou.

Tedy doufají, že se vám, lide wyzimský, jejich počin líbí a zachováte přízeň, aby svou podmanivou hudbu mohli šířit dále a rozproudit tak roztoužené chvění v lidských srdcích


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »