Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Crux metal / Ostrava

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

dumání nad hrobem

Broučkové a broučkyně.

Jelikož bych nerad popularizací na těchto stránkách pomáhal k prodeji nosičů, které jsem nikdy neautorizoval ( a komunikace s bývalým kytaristou se odvíjí tak, jak vidíte ), rozhoduju se k následujícímu :  pokusím se v dohledné době znovu nahrát některé ze skladeb nebo aspoň motivů nového programu Naturalia, který nakonec nikdy nevyšel, protože mezitím byla kapela takříkajíc rozpadena...

Ale doba se mění  ( lidé moc ne )  a tak je dnes možné leccos našmydlat a nabouchat levněji doma, tudíž se na to příležitostně vrhnu.

Věřím, že to bude přece jen interesantnější poslech, než stokrát omleté staré skladby, které jsou dodnes běžně  a nezištně  :o)  distribuovány na zmíněných CD nebo si je můžete po troše hledání stáhnout zdarma...

Zatím se tedy rozlučme originálem labutí písně, kterou jsem znovu nahrával v roce 2004, protože se mi jako jediná z těch všech dodnes líbí.

Přesto je určitou novinkou ( i pro mě ), že znovu je členem Crux  ( po sedmnácti letech kdy odešel / byl odejit )  jeden z minulých hráčů.   Aspoň to tvrdí na svých stránkách.   Tož, co...  Tož nic.  Už mě to ani nepřekvapuje.

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Crux

Míro, doba kdy jsme hráli měla řadu chyb. Spíš tím, jak vzpomínky blednou to pak vypadá idyličtěji. El.kytaru do Awathey opravdu nahrával Jarek, já akustickou (+ rantl ), tabla J.Geršl. Nic z toho nezabránilo P.H. aby s touto skladbou ( a dalšími ) nakládal jako by byly jeho. Máš pravdu, že časem to nebude nikoho zajímat, stejně jako se dnes už nerýpe třeba do ekonomických tunelů z devadesátých let, nebo do ještě starších kauz. Jistě k nemalé úlevě řady lumpů... I proto věřím ve spravedlnost, jejímž garantem nejsou lidé.

Míra Ambigram

Ahoj, ta doba, kdy jste hráli, neměla chybu a dala vzniknout věcem, který poslouchám dodnes. Co se týče Awathey, ty sóla tam dával Jarek Opiela, je tak? Osobně s tebou musím souhlasit, že kdybych místo autentické nahrávky, kterou bych čekal., dostal nějaký předělávky, hodně by mě to nasralo. Zanechali jste po sobě nesmazatelnej odkaz. Autorství - to víte asi jenom vy, kdo skupinu táhl, a kdo se jen vezl. To co řešíte teďka s Petrem Hoškem, stejně nebude za chvilku nikoho zajímat.

k.eight.a

Uff, ta biografie je fakt masakr.
Nemyslel jsem si, že je Petr taková svině. :-(

Probíhá ještě nějaká další komunikace?
Na bandzone jsou nyní dva CRUXy...

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 40

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
7 661
Poslechnuto skladeb
984
Profil registrován
19.10.2008