Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

colp metal-metalcore / České Budějovice

„Metalový DJENTlemani z Budějc“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Máme dobré zprávy!:-)

Zdravíme vás přátelé!
Co je u nás nového?Máme dobrou zprávu!Šandy se pomalu zotavuje a nabírá síly,vše je na dobré cestě,aby se vrátil za škopky.Prozatím cvičí Panterofku,aby toho neměl moc,proto jsme se dohodli,že COLP odehraje do letošního podzimu všechny nasmlouvané koncerty v dočasné sestavě se Sadem za bicíma a Šárkou na basu.Takže....METAL!!!!!KURRWA!!!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

York

Los Ahoyos Colpíci. Včera v ostrovském Dominu fantastický koncert. Po dlouhé době nám padla brada na zem a taháme ji tam dodnes :-) Super zvuk, super nátěr...tak všem velká poklona. Díky za skvělý zážitek a doufáme, že se zase brzy srazíme. P.S. ...ta krásněnka s basou zvládá ty vaše matematický šílenosti vcelku excelentně. A poklona bicmenovi a taky přání rychlého zotavení. Jste borci. York a Ereley. Čupakábraaaa

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »