Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Clippers pop-rock / Říčany

„5.1.2015 kapela skončila“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

METRESA

Ahoj všichni naši fanoušci. Pokud se vám stýská po našich "Peckách", tak mám pro vás možná dobrou zprávu. Založil jsem na začátku tohoto roku novou kapelu Metresa , se kterou jsme částečně převzali repertoár, ovšem všechno hrajeme v češtině. Máme nazkoušeno i spoustu nových věcí. Brzy se chystáme do studia a pak si založíme stránku tady na bandzone a samozřejmě taky na fb. Už bychom určitě mohli i na pódia, ale vzhledem k množství práce nezbýval čas věnovat se propagaci a zajišťování koncertů. Tak snad brzy někde v terénu s novou grupou. Zatím ahoj.Váš Johny Corner.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

The Clippers

Ahoj všem našim fandům. Jak jsme již napsali v novinkách , tak to opravdu je. Dne 5.1.2015 jsme ukončili svojí činnost pod hlavičkou THE CLIPPERS , i přesto , že z pohledu úspěchu byl rok 2014 ten nejlepší v celé historii kapely (viz sekce proběhlé koncerty). Vzhledem k tomu, že každej z nás je tak trochu hudební fanatik a nápady se pořád kupí , tak předpokládáme, že v krátké budoucnosti vznikne něco novýho a možná i ve více grupách. Takže ještě jednou velký dík za vaší podporu :-)

Andula

To je škoda že končíte. Zrovna se mi strašně začala vaše písničky líbit.

Zobrazit všechny názory »