Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Candela hard rock-metal / Praha

„Dokončit desku“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Forever Togerther 764 ×
  • Broken Promises 547 ×
  • A-Tomb 430 ×
  • Don´t Look For The Light 399 ×
  • Old Gods 628 ×

Novinky

Aktualita

Ahoj všem.

I když to tak možná podle posledních novinek nevypadá, nebojte se srdce kapely pořád tluče! ;-)
Na jaře 2016 jsme se členy kapely Evarest začali pracovat na obnovení. Bohužel, jak už se v životě stává, zasáhla vyšší moc. Eva se ze zdravotních důvodů nemůže věnovat aktivně zpěvu.

Proto padlo rozhodnutí, že Evarest pojede nadále pouze jako projekt, převážně formou studiové práce. Olaf, Pepa a Tom budou pokračovat dál jako Candela. Pokud to půjde, budou se hrát i songy z původní tvorby Evarestu. V tuhle chvíli je pro nás priorita obsadit post zpěvu – protože zpěv je i tváří kapely!

Bubny máme v tuhle chvíli pořešeny několika alternujícími bubeníky s tím, že i tenhle post bychom rádi obsadili na stálo.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Ladislav Kortan

Ahoj Kapelo. Vás je hrozně škoda, že nehrajete a neprodukujete jako dřív. Jste moje srdeční záležitost. Držím palce se sháněním kvalitních muzikantů. Dnes je problém sehnat kvalitní lidi natož kvalitní muzikanty.

Olaf


Bez profilu

Tak to vypadá, že jsme konečně sehnali zbytek a začínáme se sehrávat. Místo druhého kytaristy zaujal Jirka Šebek z Houpacího koně a konečně zpěvu se oficiálně chopila Adriana Pítrová ze Self Defence. Mám velkou radost, protože sehnat dobrý lidi, kteří jsou na stejný vlně, je dnes hodně obtížný.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 18

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 115
Poslechnuto skladeb
3 815
Profil registrován
27.5.2013