Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Second Chance crossover-rock / Praha

„S novým zpěvákem drtíme nový skladby! Těšte se!“

Novinky

Změna je život

Zdravíme všechny fans!

Změna je život a tak po pěti letech společného koncertování se loučíme se zpěvačkou Veronikou. Byla to jízda a jsme rádi, že se nám společně podařilo vytvořit spousta dobré muziky! Za celou kapelu jí tímto přejeme, ať se ji daří jak v soukromém, tak i v hudebním životě. A co nás čeká dále?
Kapela tím nekončí, ba naopak v kapele začal foukat čerstvý vítr do plachet a nový frontman už řádí u mikrofonu, avšak nechceme již více prozrazovat. Vše se dozvíte, až nastane ten správný čas.

Domluvené koncerty v sobotu 9.12.2017 v Litvínově a v sobotu 27.1.2018 v Hořovicích samozřejmě platí :-).

Uchovejte nám přízeň a věřte, že se máte na co těšit
Second Chance


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Aidamos

Zdravíme Milane do Vrbna,

možná je trochu zbytečné volit tak ostrý tón. Verča v sekci bývalých členů samozřejmě bude, historii mazat nehodláme a těch pět společných let nám přineslo mnoho hezkých momentů a užitku - věříme, že vzájemně. Jen jsme se k aktualizaci ještě nedostali, protože jsme vytíženi jinými starostmi, které mají vyšší prioritu, což byl ostatně i jeden z důvodů, proč se naše a Veroničina cesta rozdělila. Nejsme Chinaski a vše smolíme sami po večerech a Tomášovi do toho brečí novopečené dítě, tedy jak jistě uznáš, starostí je dost.

Ani uvádění organizátorů akcí v omyl se nekonalo - zatím proběhl jeden koncert a druhý je za týden, přičemž oba organizátoři byli o nové situaci informováni s předstihem a byla jim nabídnuta i možnost, že bychom svoji účast zrušili. V obou případech bylo organizátorem preferováno, aby kapela vystoupila.

Aidamos

Jak je možno vidět zde v sekci novinky, tak i na Facebooku, kapela o této změně informovala celkem záhy potom, co nová situace nastala, takže snad i fanoušci se nemusí cítit klamáni. Připravujeme nějake ukázky, které sem snad brzy dáme k ochutnání, také nějaké nové fotky a informace o našem novém frontmanovi chceme zveřejnit co nejdříve to půjde a dát tak informace dopořádku.

Co se týká tvé recenze níže, ano není již platná, teď jsme zase jiná kapela a rádi si poslechneme tvé soudy až nás uslyšíš.

Za kapelu zdraví Adam a Tom

Milan Fišr


Bez profilu

Dobré poledne pánové,

chápu, že nastane čas, kdy vyprchá chemie ve vztahu či v kapele, a pak je lepší se rozejít, než se trápit, ale i tak by se lidé měli k sobě chovat slušně. Nemyslíte? Už delší dobu se mi pár věcí nelíbí, váhal jsem, jestli sem napsat. Již mi to prostě nedá. Vidím, že jste si do sestavy doplnili nového zpěváka. Nechápu ovšem, proč Veronika nefiguruje v sekci "Bývalí členové". Veronika nazpívala dvě studiová alba, starala se o kapelu jako manažerka, přivedla ke kapele spousty nových fanoušků a mnoho dalšího. To chcete její působení v kapele úplně vymazat z historie, jako by vůbec nebyla???

Zobrazit všechny názory »