Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Second Chance crossover-rock / Praha

„Nový song Padlý anděl!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Malá mořská víla -Nový singl "akusticky" 667 ×
 • Zima - Nový singl "akusticky" 862 ×
 • Vstávej! 5 520 ×
 • Jízda 2 073 ×
 • Ztracená Tvář 2 813 ×
 • Pláž 1 415 ×
 • Nahá 1 398 ×
 • Dotyky 3 271 ×
 • Zlej Sen 1 584 ×
 • Jekyll & Hyde 1 191 ×
 • Od soumraku do úsvitu 1 128 ×
 • Krysař 1 193 ×
 • Strážce 805 ×

Novinky

Změna je život

Zdravíme všechny fans!

Změna je život a tak po pěti letech společného koncertování se loučíme se zpěvačkou Veronikou. Byla to jízda a jsme rádi, že se nám společně podařilo vytvořit spousta dobré muziky! Za celou kapelu jí tímto přejeme, ať se ji daří jak v soukromém, tak i v hudebním životě. A co nás čeká dále?
Kapela tím nekončí, ba naopak v kapele začal foukat čerstvý vítr do plachet a nový frontman už řádí u mikrofonu, avšak nechceme již více prozrazovat. Vše se dozvíte, až nastane ten správný čas.

Domluvené koncerty v sobotu 9.12.2017 v Litvínově a v sobotu 27.1.2018 v Hořovicích samozřejmě platí :-).

Uchovejte nám přízeň a věřte, že se máte na co těšit
Second Chance


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Milan Fišr


Bez profilu

Kapelu Second Chance považuji za vichřici na české rockové scéně. A to nepřeháním. Báječná parta skvělých muzikantů. Milující muziku nadevše a tvořící jí celým svým srdcem. Fanouška, jenž poprvé navštíví metalový koncert kapely, posadí na zadek, hned po úvodním intru, uragán v podobě krásné a velmi talentované zpěvačky Veroniky Fialové, disponující pestrým hlasovým rejstříkem a nádherným sametovým hlasem, který smete všechno, co mu stojí v cestě. Veronika je totiž ďábel a anděl v jednom těle. V okamžiku, kdy člověk pod pódiem dokáže vnímat i zbytek kapely, si uvědomí, že se v ní nenachází slabý článek, jelikož všichni jsou skvělí muzikanti a své nástroje ovládají bravurně. Vše navíc podtrhují smysluplné texty.

Milan Fišr


Bez profilu

Mám to štěstí, že kapelu znám i mimo pódium, jelikož jsem Second Chance pořádal dva akustické koncerty na severní Moravě, konkrétně ve Vrbně pod Pradědem. Po vyčerpávající pětihodinové cestě, pro některé členy znamenala cesta k nám na Moravu až sedm hodin v autě, vždy odehráli špičkový profesionální set a odevzdali na pódiu poslední zbytky svých sil. Publikum odměnilo v obou případech výtečný výkon kapely aplausem ve stoje, který si rozhodně zasloužila. Všichni členové SCh mají pohodový přátelský přístup a manažerka je navíc vstřícná a otevřená dalšímu jednání. Doporučuji všem promóterům, určitě nebudete litovat, když si kapelu pozvete na svou akci jak v klasické metalové podobě, tak i v té akustické, která se vyznačuje velmi emotivním procítěním setem. Významným prvkem akustického koncertu je výrazná baskytara skvělého muzikanta Richarda Scheuflera.

Milan Fišr, fanoušek kapely a pořadatel akustických koncertů SCh (Akustické Vánoce ve Vrbně)

Zobrazit všechny názory »