Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cain Da Breth acoustic-doom / Praha

„The Rite of Spring Tour“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hledáme cellist(k)u !

Milí přátelé, máme pro Vás smutnou novinu. Po zralé úvaze se s námi rozloučil náš cellista Petr Janek. Přejeme mu hodně štěstí v jeho dalších hudebních projektech. Následující koncerty až do odvolání budou pouze v triu s Václavem, který se ovšem v mezičase naučil hrát na harfu (!). Aktuálně rozjíždíme pátrání po novém cellistovi/cellistce. Kdybyste o někom věděli, dejte nám prosím vědět. Nabízíme široké pole působnosti v oblasti vlastní invence a improvizace, spoustu původního autorského materiálu a výhledovou možnost nahrát s námi další CD. Díky za pochopení a zachovejte nám přízeň! Cain Da Breth Dear friends, we regret to inform you that Petr Janek has left the band for personal reasons. We wish him a lot of success in his other musical projects. For the time being we will perform for you as a trio, with Vaclav, who has though learned to play the harp (!) in the meantime. Currently we are in a search of a new cello guy/girl. In case you knew about someone suitable, please let us know. We offer a wide field for improvisation and invention, plenty of original music and material and the possibility of recording another CD with us in the near future. Thanks and stay with us! Us :)

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Cariosus Studio

Zdravím ,
ak by ste mali záujem o nahrávanie na diaľku , mix ,či mastering , tak teraz ponúkam akciovú cenu iba 15EUR ZA SKLADBU ! Viac info v mojom profile.

MetalGate Massacre


Bez profilu

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

Jakub Fix

Nádherné písně, ze starého světa, dovolil jsem se spříznit, Díky. Těším se, že vás potkám na živém koncertě.

Zobrazit všechny názory »