Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Burning Tone hledaji bubenika indie-metal / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hledá se bubeník

Drazí fanoušci, ale i náhodní kolemjdoucí.

hledáme bubeníka (bicmana, drumera, tlučbubna,...). Buďte proto, prosím, tak hodní a prohrabejte doma starou skříň, třeba tam nějakého objevíte. Tajně, ale určitě jenom tajně, můžete zkusit prohábnout skříň i rodičům.. oni by se toho bubeníka před váma snažili schovat.. ale fakt si dávejte pozor ať vás při tom nikdo nevidí.

Zajeďte poprvé v tomhle roce na návštěvu k babičce, ale serte na volby.. ty už jsou za námi.. nepřemlouvejte ji a ani ji nezabíjejte, jak vás mnozí nabádají... prostě se ji jenom zeptejte, jestli nezná nějakého bubeníka, co by chtěl s námi hrát. A jestli jo, tak ji řekněte, ať se nám ten týpek ozve nejlépe na burningtone@seznam.cz nebo na naše stánky na fuckbooku, případně osobně jednotlivým členům kapely.

Za vaši věrnou přízeň a spolupráci děkujeme

Vaši dementi z BT


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

MetalGateMassacre

Právě probíhá registrace do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre IV.
Soutěží se o VYDÁNÍ ALBA, poukázky do Music City, vystoupení na festivalu MG CDF 2013 v Červeném Kostelci, trička od Crystalu, předplatné Muzikusu a další.
Odborná porota (Dan Pavlík – Tortharry, Ladislav Oliva – Abysszine, Břitva, Johan - Fobiazine, Bohouš Němec - RadioBeat, Bruno – Hypnos) posílá do živých kol 16 kapel, které se utkají v Matrix klubu v Praze v lednu – březnu.
Registrujte se na: www.metalgate-massacre.cz

phoenix93

Čau,
Nabízím využití malýho profesionálního studia v Praze za skvělý ceny!!!
Pokud si chcete něco nahrát, nechat smíchat nebo zmástrovat za velice přátelskou cenu a příjemných podmínek, ozvěte se! Nejde mi jen o to nahrát, ale přemejšlet nad tim a zkusit nahrát nejlíp jak to de!!! Ozvat se můžete buď na mail: Swaczyna1@seznam.cz, nebo na tel. 724 574 801, nebo si mě přidejte na fb: http://www.facebook.com/Firebird62
Ondřej

Zobrazit všechny názory »