Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Black Noise post hardcore-screamo

„nagrywaj i nie gadaj! znowu!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • BIAOHAZARD 323 ×

Novinky

Co za námi a před námi...

Upraveno:

S mírným zpožděním, ale přeci:

1/ V Dojčlandu s LBDM bylo fajn, přiměřeně lidí na koncertech, trošku zima, ale šlo to vydržet... A kdyby se Gomi dva dny nenalejval jako prase a následně nekonal děsný hovadiny, mohlo být ještě líp. Kapelní schůze a příborák na krku snad zažehnali podobně zvlčení v budoucnu.

a kromě KYHL (za poslech to rozhodně stojí) na tohle mrkněte:

www.ravetology.net

2/ následkem 3 dnů po našem boku se začali dít věci u LBDM a klucí rozsekli jeden gordickej: Rosťa sbalil basu a cajk a odstěhoval se do nový kapely.

3/ kromě LBDM se dějou věci i jinde: naši přátelé z AMANITA MUSCARIA jsou o jeden díl menší, neboť Szunio (opora zadních řad čili bubeník jak sviň) se rozhodl nepokračovat. Kdo máte zájem - hlaste se a budete hrát parádní punk-hardcore!

4/ V AZYLU nám bylo fajn. Strakonice umí ještě pořád rozehřát, o tom žádná pochybnost. A vidět přátele po letech je moc fajn.. kromě dobrýho piva, milýho Hanse a pěkný atmosféry, což je v Azylu standard :) Rádi se vrátíme kdykoliv...

A teď je před náma hlavně nahrávání - fčíl sa hukáže esli na to mame! Palce držet, nedutat!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »