Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Band-a-SKA ska-pop / Týniště nad Orlicí

„2016, rok změn“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Díky- EP - Nohy do praku (2015) 1 775 ×
  • Bez cíle- EP - Nohy do praku (2015) 1 214 ×
  • Spěcháme- EP - Nohy do praku (2015) 1 032 ×
  • Dědovy veselé Vánoce- EP - Nohy do praku (2015) 1 731 ×

Novinky

2016, rok změn

Upraveno:

Letošní rok začal skoro stejně, jako skončily ty předchozí. Na jaře jsme objezdili několik klubů po celé republice, hráli jsme na společných akcích s kapelami, jako Sto zvířat, Poletíme?, Larika, Třískáč nebo V3SKA s pomyslným vrcholem na Čarodějnicích v Týništi. S příchodem léta jsme se kromě chystání vedlejšího projektu Band-a-SKA Unplugged (neboli Kand-li-ČKA) a venkovních koncertů a festivalů, kterých se nakonec vyskytlo poměrně dost, zavřeli opět do zkušebny a začali finišovat přípravy na natáčení našich nových skladeb.

V září jsme si odjeli Berlín, uzavřeli letní sezónu v Kostelci a jelo se do studia. Tentokrát jsme si vybrali ke spolupráci studio BIOTECH se zvukovým inženýrem z těch nejpovolanějších, Ecsonem Waldesem. U něj se nám podařilo za jeden den nabrat většinu materiálu pro naše chystané třípísničkové EP, zbytek se dotočil v HK s Danem Škráškem. Už během frekvence v BIOTECHu jsme se dohodli s Ecsonem, že nám udělá na nový nosič mix, mastering, ale především taky produkci, což se ukázalo jako bezvadný impuls pro celou kapelu. Jakmile nám poslal první pracovní nahrávku, bylo jasné, že z nás vytáhl to nejlepší a přidal do toho něco od sebe, což nám poskytlo obrovskou inspiraci pro budoucí tvorbu. Abychom úplně neprozrazovali, řekneme jen, že se začínáme více honit za moderním zvukem a využijeme k tomu spolupráci právě s profesionály, jako je Waldes.

Rozsvícení Vánočního stromku v Týništi bylo tak možná jedním z posledních koncertů, kde jste mohli slyšet Band-a-SKu ve svém původním kabátě, protože kromě nového EP (výjde pravděpodobně na začátku roku 2017) nás čeká hodně velká práce na celém dosavadním repertoáru, se kterým se vám ukazujeme na koncertech. A to práce taková, že některé písničky možná na první poslech ani nepoznáte.  Každopádně doufáme, že vás to od nás neodradí, ty změny neděláme pro sebe, ale především pro vás, takže se těšte!!!

Vaše Band-a-SKA


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »