Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bad Victim death-soul / Velké Meziříčí

„-Nové video“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • POD HROZBOU DEŠTĚ - EPICENTRUM 2014, nové album !!, Digipack 5 140 × Stáhnout MP3 zdarma
  • CÍTÍM TVOU KREV - EPICENTRUM 2014, nové album, DIGIPACK, vycház 3 837 × Stáhnout MP3 zdarma
  • SALT LAKE CITY 1975 - CD Střepina 2007 4 878 ×
  • TEN CO SE NEBOJÍ SMRTI - CD Střepina 2007 3 763 × Stáhnout MP3 zdarma
  • TAK PLIVNI NA SVŮJ STÍN - CD Střepina 2007 3 578 ×
  • 16 - CD Střepina 2007 2 439 ×
  • STŘEPINA - CD Střepina 2007 2 006 ×
  • KAPITOLA6-svazek odhalení(pracovní verze) 3 105 ×

Novinky

4. CHLÍSTOVSKÝ HEJK FEST

Upraveno:

BAD VICTIM poprvé na Chlístovském Hejku. Ze začátku se jevila tato věta kostrbatě a po zjištění hracího času (start našeho setu v 01:30h) se objevily na xichtech některých členů i vrásky (jako by tam stejně nebyly i bez toho). Komunikace s pořadatelem však naznačovala,že tento festiválek u hřiště v malé obci nebude jen "naplněným snem jednoho metaláka". Noční směna pro BAD VICTIM značí (pro některé) lehnout si večer k bedně pokoutně sledovat Švýcarský triumf a za střídavého poklimbávání čekat kdy se ozve ten "pan příjemný" budík. 23:50h se s Edou vydáváme na popůlnoční misi.

Organizace na místě vypadá profesionálně,takže jediné co nás zaráží (a nelze ovlivnit) je prudce klesající teplota. To je snad poprvé,co jsem na pódiu vděčen za kabát. Na druhou stranu chladné počasí nám zajistilo (stále ještě) dostatek černých duší pod pódiem. Být úmorné parno z předešlého dne věřím tomu,že bylo už nenávratně "mrtvo".

Pod diktátem barbarského intra načínáme set (nakonec i 2 přídavky) tradiční nakopávačkou "K Severu" plus poctou věčným DEATH "Bohapustá Špína". Sound se jeví už při zvukovce (i dole) kvalitně a zvukař,se kterým jsme již měli tu čest ví co má dělat. Až překvapivě povedené vystoupení v hluboké noci ukončujeme "industriálním hlomozem" skladbou "Změň to!"

Po setu rychlé (a to bylo opravdu rychlé!!) převlečení z mokrých hadrů, prohození pár slov z fanoušky (smekáme,že jste vydrželi), jedna ořechovka a odjezd. Tympán s Lacou jako naše jedlická frakce ještě zůstávají a koštují místní pochutiny. Laca pěje chválu na Burgry,ale krkovička dostala prý na kolena i Tympána..a to už je co říci.

Resumé. Chlístovský Hejk může banda BAD VICTIM zařadit k povedeným štacím a co se týče provedení a organizace nelze jiným kapelám jinak,než doporučit! Předsudky jsou špatný rádce. Děkujeme!!!

MF


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

....doca......

.... jo jo . snad to zopakuji dobre .... psal jsem ze jsem kdysi obcas jel s kapelou a stalo se ze na akci bylo cca 5 lidi a ptam se muzikanta jestli ho to nestve hrat a on rekl " sednu podivam se na stranu uvidim aparat ( lednicku) a nic me nezajima ".. zdalo se mi to jako spravny pristup .... a pak asi ze to pro " vsechny " z Vas muzikanty i kdyz Vas to urcite baví znamena hodne casu penez a prace ... tak snad to nekomu nevadííí .... " Doca" .....P.S. .. snad jsem to napsal ok jak to bylo

Zobrazit všechny názory »