Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bad Victim death-soul / Velké Meziříčí

„-Nové video“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • POD HROZBOU DEŠTĚ - EPICENTRUM 2014, nové album !!, Digipack 4 532 × Stáhnout MP3 zdarma
  • CÍTÍM TVOU KREV - EPICENTRUM 2014, nové album, DIGIPACK, vycház 3 480 × Stáhnout MP3 zdarma
  • SALT LAKE CITY 1975 - CD Střepina 2007 4 704 ×
  • TEN CO SE NEBOJÍ SMRTI - CD Střepina 2007 3 623 × Stáhnout MP3 zdarma
  • TAK PLIVNI NA SVŮJ STÍN - CD Střepina 2007 3 455 ×
  • 16 - CD Střepina 2007 2 371 ×
  • STŘEPINA - CD Střepina 2007 1 950 ×
  • KAPITOLA6-svazek odhalení(pracovní verze) 3 044 ×

Novinky

22.4.2017 TŘEBÍČ - BAD VICTIM v Cihelně.

Upraveno:

Motorkářské otevírání silnic i s účastí BAD VICTIM se konalo uplynulý víkend (pro tento účel) v osvědčené Třebíči. Pořadatelé byli nuceni část dvoudenního programu přesunout do moto-klubu Cihelna a vzhledem k vlezlému a spíše listopadovému počasí to byl tah věru prozřetelný. S tím byl žel spojen i nemalý časový skluz harmonogramu, kterého si organizátoři byli vědomi a omluva přišla (i v klubu na mikrofon) což ani dnes není věcí zcela běžnou a kvitujeme to s povděkem a uznáním. Místní pořadatelský tým má soudnost..a tím pádem i budoucnost. Nabubřelost a ego kluci nechali zmrznout někde venku mimo budovu.

Co jedněm nechybělo však jiní rozdávali plnou hrstí. Tlupa (jejíž jméno se zdráhám napsat) , po které BAD VICTIM nastupovali, si servítky věru nebrala. Nebavím se zde o stylu muziky,to je každého věc a svaté právo (BAD VICTIM také plno lidem leží v žaludku, ale lepší reakce nějaká..než žádná)..bavíme se o chování ansámblu. Že by Mistři osekali set nebo zbytečně neeennnaaatahovali tlacháním o ničem (asi 1/3 vystoupení) či nesmyslným chytáním se všeho nebo seriálovým zvučením... Nechyběl větrák u kytaristy (MORBID ANGEL ani HYPNOS se však nekonal), ale "zlatým nýtem" byl určitě Frontman s velkým F! Kříženec Snížka s Holportem nezapomněl všechny členy kapely vychválit, jak jsou dobří..pozdravit svého zvukaře, řidiče, bedňáky, prodejce merche a asi i náhodnou kolemjdoucí babku (na co to je proboha!?), dal ukrutné výšky (sklenice s čertem nepopraskaly spíše se zamlžily) a vrcholem celého balastu bylo ujištění, že po vystoupení se bez problémů podepíše na kdejaké kozy (kopytníci na přilehlé mezi už dávno zdrhli).

Sál se nápadně vylidnil, takže v pokročilou hodinu doufáme, že motoklan ještě najde skryté síly a bude to alespoň tak parádní jako posledně. Během 15 minut jsme ready a začínáme tradiční, rozvláčnější "K severu". Kotel se fantasticky naplnil a s přibývajícím počtem válu se začínají dít věci! BAD VICTIM si vystoupení nakonec nečekaně užili a atmosféra se stala vražednou o čemž svědčí i dotaz z publika "za kolik mrtvol budete hrát až do rána?!"...qva, qva, qva, qvalita!!! Zvuk i zabezpečení akce bez problémů, lidi pařili i hluboko po půlnoci..co víc si kapela našeho ražení může přát. Klobouček!

Závěrem bych chtěl ještě poděkovat pořadatelům za přístup, Mr.Kozel a Mr.Univerzál za nekonečnou podporu (díkec chlapi!) a také všem těm,co nám posílali hlasy (v posledních dnech) do TV Rebel a udrželi BAD VICTIM dlouhé týdny v Czech parádě..než nás v pátek semlel agro-metal..asi takový,jaký nám tento večer předskakoval. Zvraceči a satanisti kontra lopaty a vidle! Jdu si dát kafe...a nebo to satanisti nepijou?!..


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »