Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bad Days Begin death-metalcore / Tábor

„!!! nová sestava, nový live set !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

PF 2017

Děkujeme všem, kteří nás podpořili v roce 2016 a to hlavně svojí přítomností na koncertech ale samozřejmě i tady ve virtuálním světě a přejeme Vám jen to nejlepší v roce 2017. Doufáme, že se znovu sejdeme na neméně kvalitních akcích v hojném počtu. Chceme Vás také požádat, aby jste nadále podporovali ať už svojí přítomností na akcích nebo jinak muziku, kapely, které máte rádi, je to pro nás důležité a přes to, že to občas není jednoduché nás to stále baví a naplňuje a to hlavně díky Vám. Děkujeme!!!
P.S. a 28. ledna se uvidíme v Chomutově na luxusní akci Mosh Or Die XI.... více o akci zde https://www.facebook.com/events/1215697711883107/


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Iwuše

Myslím, že kdyby jste byli bez zpěváka, tak to vyjde nastejno...Kéž by se vrátil Debny =)

Zobrazit všechny názory »