Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Angry Brigade crust-punk / Praha

„Angry Hard Core Punk“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Angry Crust Punk......

Bio a historie

Skupina Angry Brigade vznikla v průběhu roku 2003. Zakládající členové byli vesměs ovlivněni převážně britským a americkým hardcore, anarchopunkem a crustem což mělo hlavní vliv na původní zvuk i další směřování kapely.

Z původní sestavy do dneška vytrvali pouze basák Šroub (ex Exekuce, Anthropoid) a kytarista Kuba (ex Nářez brouků, VPK, Riksha...). Postupem času se vystřídalo několik dalších hráčů. Z bubeníků to byli: David, Bobík (ex Zelení kanibalové, Underfire, Outsiders, Gangnails…), Rich (ex Truth Decay, Bickles Cab…), ale od roku 2011 je už bubenická stolička zahřívána stabilně Sváťou (ex Dread 101, Exekuce, Lies and Distrust…) Post druhého kytaristy byl také obsazován střídavě, ale od roku 2012 už druhou kytaru třímá pevně v rukou Roman (Fear of Extinction, ex Jonestown…). Pozice zpěváka v původní sestavě zdvojená (za spolupráci děkujeme Yardovi (ex Bez Milosti), DisStandovi, Jabčovi (ex VPK), Kanárovi (ex Fear of Extinction, Jonestown) a Danovi (ex Dread 101) zaznamenala poslední změnu na začátku léta roku 2016, kdy se mikrofonu ujímá trochu nečekaně zpěvačka Steffi (Antigen). Všechny změny sestav za více než desetiletou existenci skupiny měli zajímavý vliv na vývoj stylu i soundu kapely, který se v posledních letech pohybuje především ve vodách crust punku. Na místě je určitě i zmínit dlouholetou spolupráci se zvukařem Pavlem „Kuřetem“ Hejčem, který je zodpovědný za zvuk většiny studiových nahrávek.

More crust, more speed, more thrash, more hardcore, forever punk.

září 2016

Aktuální line up :

Steffi - voc

Kuba - kytara + voc

Roman - kytara

Šroub - basa

Sváťa - bicí