Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Idio a Idio punk-rock / Ústí nad Labem

„SKUTEČNÁ LIGA JE SKUTEČNÁ!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Bylo nás čtyři...

Přátelé, kamarádi, pižďuchové a jinak ždibidem osprejovaná zvířátka. Dlouho jsme se neozvali, což většinou znamená, že se něco děje... Tentokrát to, bohužel, není žádná veselá zpráva. Po zasedání rady stařešinů, která se prolínala s nejvyšší radou Džedájůůů, jsme se rozhodli v letošním roce dál nepokračovat v původní sestavě, konkrétně nám na nějakou tu nanosekundu bude chybět bubeník. Děkujeme moc, Martin Máťa Valter za těch 18 měsíců, které jsi s námi prošel a ve kterých jsi zanechal stopu. Dřina to byla veliká a úspěchy nemalé... A jak se říká v halywůdské hantýrce, rozchod proběhl z důvodu neslučitelných rozdílů a všechny strany žádají o respektování svého soukromí, aby se s touto nelehkou situací dokázaly vyrovnat. My pokračujem, valíme, koukáme, hledáme a čelíme dalším výzvám. Tak nám zachovejte přízeň a všem nám držte palce, však vy víte, kde všude můžete.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

PEPINNO

Zdar particko. Tak nějak jsem zabrousil na Vaší stránku a poslechl i omrk novy songy a klipky. A musím teda vystřihnout obrovskou poklonu !!!!! Jste fakt fakt moc dobrý. Šlape to jak nikdy a byla to moc dobra volba začít natvrdo. Moc dobra prace pánové a dáno.

Anthony Neff*

Zdravím. Jsme občanské sdružení MARI Records o.s. Nabízíme možnost využití nahrávacího studia, dále služby jako je mix a mastering nahrávek, natáčení a videopostprodukci. Studio je vybaveno studiovým lampovým mikrofonem Rode Classic 2, profesionální zvukovou kartou Lexicon FW810S, předzesilovačem SM Pro Audio PR8E, klávesami Casio CTK-3000 a mnohým dalším. Hlavní předností našeho studia je především nízká cena a dobrá dostupnost v krajském městě Ústí nad Labem. Otevřeno děnně od 9:00 do 20:00 včetně víkendu. Více o studiu a ukázky naší práce na http://www.marirecords.com a také na telefonním čísle 606 886 888.

Zobrazit všechny názory »