Ztracené iluze - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Ztracené iluze rock-folk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Ztracené iluze Když podruhé2
  Nezařazeno
 • Ztracené iluze Letní nocí
  Nezařazeno
 • Ztracené iluze Píši vám Karino
  Nezařazeno
 • Ztracené iluze Anděl nad městem1
  Nezařazeno
 • Ztracené iluze Vánoční
  Nezařazeno

Ztracené iluze na Žižkově

(Upraveno: )

Jamajka, Vláďa a Bohouš připravují své debutové album. Včera vystoupili v pražském music clubu Nad Viktorkou, kde divákům představili svůj stávající repertoár. Reakce a odezva publika nejen na nové písničky byla vynikající a koncert v intimním prostředí žižkovského sklepení měl velmi srdečnou atmosféru. děkujeme:)

Staronová skupina Ztracené iluze potěšila

19.11.2012 14:01 Jaroslav Benák Rubrika: Koncerty

Staronová skupina Ztracené iluze potěšila

Kapela Ztracené iluze zahrála ve středu 14. listopadu v klubu Nádražní 43 v Havlíčkově Brodě.

Pamětníci si asi vzpomenou na vznik skupiny Ztracené iluze, který byl v roce 1987. Založili ji společně Ivan Wűnch s Bohumilem Zatloukalem, kteří oslovili Vláďu Zatloukala a Olina Nejzchlebu.

foto-1.JPG

Bohuslav Zatloukal

Za bicími se pak v průběhu fungování kapely (1987–1997) vystřídalo několik bubeníků: Jirka Horálek, Ludvík Eman Kandl a Pavel Skala. Něžnou částí kapely byla saxofonistka, flétnistka a zpěvačka Kateřina Nejepsová. Zaneprázdněnost členů kapely nakonec vyústila v zánik kapely. Když Bohumil Zatloukal v roce 2011 opustil řady týmu Luboše Pospíšila, dohodl se se svým bratrem Vláďou, že spolu budou dále hrát. A tak se zrodily nové Ztracené iluze ve složení: Vladimír Zatloukal – kytary, zpěv, Vladimír Zatloukal – kytary, zpěv a Jamajka Koblicová – zpěv, rytmika.
Repertuar skupiny Ztracené iluze je většinou poskládán z písní, které pro Luboše Pospíšila složil Bohumil Zatloukal a otextoval Pavel Šrut. Nejvíce z alba 13. komora. Odezněla i skladba Kolumbus (hudba Vladimír Zatloukal, text Pavel Šrut). Na Hudbu Praha bylo vzpomenuto skladbou Lunapark. Zpěv Bohumila Zatloukala hodně připomínal Luboše Pospíšila. Koncert uváděla Jamajka Koblicová a vtipně doplňoval Bohumil Zatloukal. Bylo milé od členů skupiny Ztracené iluze, když zavzpomínali na svoje pobyty ve Vadíně a v Okrouhlici za éry Jasné páky či Hudby Praha. Bohumil Zatloukal speciálně pozdravil Jahodov, kam jezdí na chalupu. Posluchači v klubu Nádražní 43 byli nadšeni skupinou Ztracené iluze a pochopitelně ji nenechali odejít bez přídavku na závěr koncertu.

http://www.vysocina-news.cz/clanek/staronova-skupina-ztracene-iluze-potesila/

Foto a video z Kutné Hory

(Upraveno: )

Akustické vystoupení na pomezí folk rocku nadchlo přítomné návštěvníky:)

foto a video:
 http://www.svoboda.info/galerie/party/foto-bohous-zatloukal-privezl-do-kutnohorskeho-klubu-ceska-1-ztracene-iluze.html nebo zde: http://www.youtube.com/watch?v=uUcNJuv1Vow