ZOR - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ZOR experimental-punk / Praha

„Sbohem a šáteček!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

ZoR

Hudba projektu ZOR se pohybuje na hraně alternativního až avantgardního punku. Tvůrčí osobností je Honza walda Valík (Sklad by walda) - kytara, hudba, texty, zpěv. Na bicí soupravu se stará fotograf a bubeník Pavel Matela. Pod názvem ZoR vznikl jeden cover KIttchen na albu AKT a to skladby Atomová nevěsta ve spolupráci s Jakubem Pechem. 

Kapela je aktivní!

Historie projektu ZoR jen pro zájemce: 

Projekt ZoR vznikl spojením těles během natáčení prvního alba SKLAD by WALDA(Korální zpěvy) 2014, na kterém se jak zvukově, tak basově podílel Jakub Pech (Kakapo, Fokume..), který se po nahrávání zapojil do již rozcvičeného prvního projektu Převážně Neškodná - změněných písní SbyW s bubeníkem Rudolfem Dobiášem, který ovšem opustil své stanoviště a kapela se rozpadla dříve, než-li se cokoliv stačilo rozjet. Tudíž duo osiřelo a nazkoušelo několik písní v jiném provedení: Honza walda Valík - kytara, zpěv + Jakub Pech - baskytara =  ZoR (Zbytky od Rudolfa) 2015. Následně se do ZoRu zapojil bubeník Tomáš Razím (Lemingway,..) 2016 a společně odzkoušeli do podzimu set , když v tom kapelu opuští baskytarista Jakub Pech a z tria se stalo duo. Které odehrále jediný koncert v zimě 2016 v Dejvické Klubovně. V polovině roku 2017 kapelu opuští budoucí cestovatel, bubeník Tomáš Razím a z dua se již stává uno. Rozlučkový koncert byl kulervoucí slzyderoucí.

Bio a historie