Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zoom rap / Příbram

„mixtape Rozoombrada“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Miluju hru s textem a významem.

Mým cílem je svým dílem povzbudit posluchače k zamyšlení nad vlastním životem.

Miluju oldschool (90's), samplovaný beaty, underground. 

Sháním producenta pro delší spolupráci.

Bio a historie

V roce 2005 jsem díky spolužákovi zjistil, že hudba, která se mi nejvíc líbí, je hip-hop. On mi tehdy dal CD Marpo - Původ umění a Syndrom Snopp, to byly alba, na kterejch jsem začínal. S rozvojem internetu jsem si začal další hudbu vyhledávat sám. Tehdy jsem objevil zámořský rap americký, který tehdy uchvátil mé srdce. V tý době jsem začal zvažovat to, že bych sám zkusil začít rapovat. První zážitek byl, když jsem složil svůj první text, pustil hudbu z telefonu a nahrál to na empétrojku. V roce 2008 jsem vypracoval svůj první počin. Jednalo se v podstatě o mixtape. Pojmenoval jsem to příznačně Začátek. Název zcela vystihuje obsah, protože ten se nedal poslouchat. Byl zkreslený mým gangsterským vnímáním sebe a světa a touhy se prosadit. Nehledě na přednes, který se podobal chcíplému psu. Kvalita nahrávky vyplývá z faktu, že jsem nahrával na mikrofon od skype. Každopádně mě to nakoplo a chtěl jsem pokračovat. Časem jsem si pořídil lepší mikrofon, ale i tak to za moc nestálo. V té době jsem také nahrál pár singlů na Dobříši u KS2 a F.a.g. Tehdy jsme taky založili skupinu ZMK s mými dvěma bratry a bratrancem. V rámci skupiny jsme toho však kromě plánování moc neudělali. 

Posun v mojí tvorbě nastal až v roce 2011, kdy jsme s příbramskýma klukama založili skupinu 110%. Tam už můj rap začal nabírat obrátky. Nahráli jsme společně několik singlů a zúčastnili se i pár soutěží. 1. září 2011 jsem vydal svoje první demo (ale jednalo se stále o práci s převzatou hudbou) s názvem The Dawn. Dá se říct, že tím jsem teprve pořádně odstartoval svou sólo kariéru. Jednalo se v podstatě o nový začátek. Album bylo nahrávané v DeepDownRecords. 

Následovala poměrně dlouhá pauza, kdy jsem váhal, jestli v rapu vůbec mám pokračovat. Dávno jsem vyrostl ze svých gangsterských 3XL kalhot a mým cílem už dávno přestalo být prosadit se. Rozhodl jsem se však, že stojí za to v rapu pokračovat, protože jsem na české scéně viděl málo rapu, který bych si představoval já. Chci dělat rap, který motivuje lidi k tomu, aby žili líp. A to stojí za to, abych v tomhle díle pokračoval. Asi bych to vzdal, kdybych viděl, že někdo takový rap dělá, ale prostě mi to tu chybí, tak chci přispět svým dílem k celku. 

Po dlouhé době jsem se tedy vrátil ke svému rozpracovanému projektu Rozoombrada, který měl za cíl představit mou osobu při vstupu na scénu. Projekt jsem měl v úmyslu dokončit v roce 2014, přesto čas nedovolil a povedlo se ho vydat až 1.3.2015.