Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Žofie Kabelková indie-folk / Jihlava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Na poli po kukuřici (album Peřiny z vody, 2009) 11 094 ×
 • Velká voda (album Peřiny z vody, 2009) 8 275 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Někde tady (album Peřiny z vody, 2009) 4 942 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Sestřičko (album Peřiny z vody, 2009) 6 692 ×
 • Průvan (album Peřiny z vody, 2009) 6 300 ×
 • Rybí ticho (album Peřiny z vody, 2009) 3 776 ×
 • Rozloučení (album Peřiny z vody, 2009) 3 103 ×
 • Prostorem (album Panoptikum, 2005) 4 715 ×
 • Tak to teda ne! (album Žiju, 2003) 5 228 ×
 • Umrzly lekniny (album Peřiny z vody, 2009) 1 713 ×
 • Umrzly_lekniny_Zofie (demo 2008) 1 336 ×

Novinky

Podpořím ArtKino Centrál v Hradci - zahraju tam 11. 4. v 19:00

Upraveno:

Podpořte Artkino CENTRÁL Hrozí mu zánik!

Artkino CENTRÁL je posledním klasickým kinem ve městě a také jedním z posledních kulturních a společenských míst v centru Hradce Králové. I přes přímou konkurenci multikina se CENTRÁL drží v žebříčku návštěvnosti českých kin v kategorii klasických biografů jako třetí hned po pražských kinech Světozor a Lucerna. Ročně do něj zavítá přes šedesát tisíc diváků na filmové projekce a dalších více než třicet tisíc na přenosy oper, koncertů, baletu a na jiné kulturní, společenské a vzdělávací akce. Je to v součtu stejný počet, jako má Hradec Králové obyvatel. CENTRÁL funguje v síti Evropských kin Europa Cinemas a byl v roce 2008 vyhlášen Evropským kinem roku za projekce pro mladé publikum. Centrál byl jako první v republice vybaven digitálním projektorem s unikátním rozlišením 4K a vlastní i jeden z nejlépe ozvučených kinosálů.

Přes všechny úspěchy a nadčasový rozvoj jsme nyní v situaci hrozícího zániku. Investice do technologií, několik chyb v ekonomických rozvahách a systematické podfinancování ze strany města vede nyní k úvahám o nutnosti zahájení likvidace či insolvence sdružení jako provozovatele (občanské sdružení Pro-Centrál), což ohrožuje i veškeré zmiňované vybavení a projekty. Několikaměsíční snaha o podporu města, nejprve formou žádosti o přímou dotaci, poté žádostí o bezúročnou půjčku za převod veškeré techniky a nakonec i prostřednictvím nabídky k odkupu veškerého vybavení tak, aby bylo kino zachováno, ztroskotala na totální aroganci stranických výborů a podivných osobních záměrů.
Rozum zůstává stát nad tím, proč raději neodkoupit zařízení a kino neprovozovat bez potíží dál, byť i jiným provozovatelem, než jeho zařízení nechat rozprodat v insolvenci či jiném řízení a pak ho po několika měsících nakupovat znovu za daleko větší peníze.

Pokud Vám není osud kina CENTRÁL lhostejný podpořte petici nebo v papírové verzi v kavárně artkina či na dalších místech. Jejich seznam bude také publikován na webových stránkách. Najdete tam i aktuální akce v kině v rámci projektu zburcování na záchranu CENTRÁL forEVER!

Váš CENTRÁL


4. 4. Svitavy s Javory Beat

Milé Františky a milí Fanouškové,

původně jsem uváděla, že v multikulturním centru Fabrika ve Svitavách si se mnou zahraje i flétnistka Petra Klementová - ovšem ta se zrovna potýká s nějakou jarní virózou, a tak se pravděpodobně ve Svitavách neukáže... Určitě ale zkusíme vymyslet zase něco na přelomu léta a podzimu... Petra vás moc pozdravuje!

Foto: Miloš Neuman