Rezervace zkušeben - Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Omlouváme se za zřejmě nemilé překvapení, ale pod značkou Bandzone.cz už od 1.11.2021 sdílené vybavené zkušebny pro kapely neposkytujeme. Chceme se více zaměřit na péči o web a databázi a tu nadále rozvíjet. Ostatní doplňkové aktivity nesouvisející přímo s databází tedy postupně omezujeme, nebo ukončujeme.

Děkujeme za pochopení a držíme vám palce. Pro sdílené zkušeby v Praze koukněte např. na "zkušebny praha" nebo "zkušebny továrna". Slušnou zkušebnu má pan Klinecký "zkušebna Karlák". Ostatní neznáme a nemáme vyzkoušené.

S přátelským pozdravem,

Majkláč, zakladatel Bandzone.cz

Zkušebna - Queen

Otvírací doba:
každý den 10.00 - 22.00 hodin
Adresa:
Poděbradská 173/5, Praha 9 Vysočany.
Kontakt:
zkusebny@bandzone.cz

Svatý grál mezi českými zkušebnami. 70m2 plochy, špičková akustika, vysoké stropy, denní světlo, bezkonkurenční technika i nástrojová aparatura. Zkušebna je vytápěná a v létě klimatizovaná. V této místnosti najdete také lounge prostor s pohovkami a křesly pro pauzu během náročné zkoušky. Po dohodě je možné využít i pro malé privátní koncerty, showcase vystoupení, apod.

Vybavení zkušebny dodává

Sonorita logo Music city logo

Vážení zájemci o zkoušení v našich zkušebnách.S ohledem na často se měnící nařízení mající vliv na náš provoz provádíme rezervace pouze po dohodě na emailu zkusebny@bandzone.cz

Napište nám prosím den a časové rozpětí a my se vám ozveme s nabídkou volné zkušebny a dalšími informacemi.

Děkujeme za pochopení!

Majkláč, Bandzone.cz

Jak se zarezervovat

Přihlaste se ke svému fanouškovskému účtu na Bandzone.cz, v tabulce si vyberte volný termín a klikněte na tlačítko „Rezervovat“. Po vyplnění formuláře pak svou rezervaci potvrdíte pomocí SMS zprávy. Podrobné informace, jak se k nám dostat a kontakty na správce zkušebny vám po dokončení rezervace přijdou e-mailem.

Jak to u nás vypadá?

Na interiéru a akustických úpravách zkušebny jsem opět pracoval s předním architektem Filipem Cichým.

Kytarové aparáty: Lampová komba Fender HotRod Deluxe III (mods by Salvation audio) a Fender HotRod Deville.
Basové kombo: tc electronic 500W
Bicí souprava: SONOR AQ2, maple shells. (22”, 10”, 12”, 14”, 16”, 18”) + Istanbul cymbals set
PA systém: 2x aktivní reproduktory tBOX PRO s 2x aktivní Subbassy, mixpult Soundcraft Signature FX12 + 12” aktivní odposlech tBox PRO.
Mikrofony: 3x dynamické mikrofony Shure SM58 + mikrofonní stojany,
Ostatní: 4 Palmer DIbox, Klávesový stojan, Stojánek na notebook (sampler)