Rezervace zkušeben - Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Omlouváme se za zřejmě nemilé překvapení, ale pod značkou Bandzone.cz už od 1.11.2021 sdílené vybavené zkušebny pro kapely neposkytujeme. Chceme se více zaměřit na péči o web a databázi a tu nadále rozvíjet. Ostatní doplňkové aktivity nesouvisející přímo s databází tedy postupně omezujeme, nebo ukončujeme.

Děkujeme za pochopení a držíme vám palce. Pro sdílené zkušeby v Praze koukněte např. na "zkušebny praha" nebo "zkušebny továrna". Slušnou zkušebnu má pan Klinecký "zkušebna Karlák". Ostatní neznáme a nemáme vyzkoušené.

S přátelským pozdravem,

Majkláč, zakladatel Bandzone.cz

Zkušebna - Nirvana

Otvírací doba:
každý den 10.30 - 22.00 hodin
Adresa:
Poděbradská 173/5, Praha 9 Vysočany.
Kontakt:
zkusebny@bandzone.cz

Luxusně vybavená zkušebna pro ty nejnáročnější klienty. Vím, že jsme o fous dražší než konkurence, ale věřím, že kapely dnes chtějí vnímat zkušebnu jako svatyni. Místo, kde se cítí skvěle a kam se rádi vrací. Jedině tak mohou pracovat efektivně a posouvat se rychle kupředu. Proto u nás najdete profesionálně vyřešenou akustiku (né přetlumená místnost komplet obložená pohltivým materiálem). Luxusní dřevěné podlahy, které se podílejí na živějším zvuku všech nástrojů, ale i příjemné klima (všechny zkušebny nově mají jak ústřední topení, tak klimatizaci!).

Vybavení zkušebny dodává

Sonorita logo Music city logo

Vážení zájemci o zkoušení v našich zkušebnách.S ohledem na často se měnící nařízení mající vliv na náš provoz provádíme rezervace pouze po dohodě na emailu zkusebny@bandzone.cz

Napište nám prosím den a časové rozpětí a my se vám ozveme s nabídkou volné zkušebny a dalšími informacemi.

Děkujeme za pochopení!

Majkláč, Bandzone.cz

Hraje se na vybavení

Vybaveni loga

Jak se zarezervovat

Přihlaste se ke svému fanouškovskému účtu na Bandzone.cz, v tabulce si vyberte volný termín a klikněte na tlačítko „Rezervovat“. Po vyplnění formuláře pak svou rezervaci potvrdíte pomocí SMS zprávy. Podrobné informace, jak se k nám dostat a kontakty na správce zkušebny vám po dokončení rezervace přijdou e-mailem.

Jak to u nás vypadá?

Na interiéru a akustických úpravách zkušebny jsem opět pracoval s předním architektem Filipem Cichým. Jak už je u nás zvykem, akustiku jsme nechali více živou, tak aby sound vaší kapely měl tu správnou hutnost a razanci.

Kytarové aparáty: Peavey Valveking head + Peavey Valveking 4x12 cab, Peavey 6505+(120W head) + Marshall 412cab 1960B Vintage
Basové kombo: Fender Rumble™ 500 (V3)
Bicí souprava: Pearl Vision (22”, 13”, 14”, 16”, 18”) + Sabian cymbals set
PA systém: 2x aktivní reproduktory Opera Live 205, mixpult Soundcraft EFX8
Mikrofony: 2x dynamické mikrofony Shure SM58 + mikrofonní stojany