Rezervace zkušeben - Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Omlouváme se za zřejmě nemilé překvapení, ale pod značkou Bandzone.cz už od 1.11.2021 sdílené vybavené zkušebny pro kapely neposkytujeme. Chceme se více zaměřit na péči o web a databázi a tu nadále rozvíjet. Ostatní doplňkové aktivity nesouvisející přímo s databází tedy postupně omezujeme, nebo ukončujeme.

Děkujeme za pochopení a držíme vám palce. Pro sdílené zkušeby v Praze koukněte např. na "zkušebny praha" nebo "zkušebny továrna". Slušnou zkušebnu má pan Klinecký "zkušebna Karlák". Ostatní neznáme a nemáme vyzkoušené.

S přátelským pozdravem,

Majkláč, zakladatel Bandzone.cz

Bicí zkušebna - Art Master

Otvírací doba:
každý den 10.00 - 22.00 hodin
Adresa:
Poděbradská 173/5, Praha 9 Vysočany.
Kontakt:
zkusebny@bandzone.cz

Hraješ na bicí a nemáš kde trénovat? Chceš se rozehrát před zkouškou s kapelou nebo koncertem? Bicí zkušebna je vybavená zbrusu novou poloprofesionální soupravou SONOR a činely Istanbul, včetně kvalitní dvojšlapky. Pokud hledáš profi lektora, který ti ukáže způsob, jak se zlepšovat nebo jsi začátečník a chceš si hru na bicí jen vyzkoušet, tak pokračuj na kurzy Art Master https://artmaster.cz/bici/.

Vybavení zkušebny dodává

Sonorita logo Music city logo

Vážení zájemci o zkoušení v našich zkušebnách.S ohledem na často se měnící nařízení mající vliv na náš provoz provádíme rezervace pouze po dohodě na emailu zkusebny@bandzone.cz

Napište nám prosím den a časové rozpětí a my se vám ozveme s nabídkou volné zkušebny a dalšími informacemi.

Děkujeme za pochopení!

Majkláč, Bandzone.cz

Hraje se na vybavení

Vybaveni loga

Jak se zarezervovat

Přihlaste se ke svému fanouškovskému účtu na Bandzone.cz, v tabulce si vyberte volný termín a klikněte na tlačítko „Rezervovat“. Po vyplnění formuláře pak svou rezervaci potvrdíte pomocí SMS zprávy. Podrobné informace, jak se k nám dostat a kontakty na správce zkušebny vám po dokončení rezervace přijdou e-mailem.