Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Z.I.P. rock / Poděbrady

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
1 104
Poslechnuto skladeb
842
Profil registrován
25.2.2013

Novinky

Studio

Upraveno:

Vážení přátelé,

 tak jsme se po dlouhé době utrhli ze řetězu a vyrazili dát do kupy nějaké ty naše songy. Po víkendu plném útrap, kdy nás hoši Adamcovi z Vinařic ve svém svatostánku vyždímali do sucha, jsme stvořili deset kousků. Po vzájemné dohodě jsme nijak neupravovali ani chemicky nedokouzlili, a tak můžeme s hrdostí říci: "Ano, takto zníme doopravdy". Pro rejpaly, kteří se jistě najdou, například s názorem, že "klepnutý" paličky, nedotažený tón na kytaře, velmi kolísající rytmus s tendenci zpomalování atd. do studiové nahrávky nepatří, musím říci pouze to, že jsme zamýšleli spíš co nejreálnější představení naší bandy a jelikož to vše děláme pro radost z hudby, měly by tam být i chyby, které od nás můžete slyšet i v reálu. Ano.. nejsme profíci a nikdy nebudeme :)

Doufám, že se bude vše líbit a že se někde potkáme na place.

Děkuji bratrům Adamcovým za perfektní práci, Nikole Černé za její texty a všem fandům, ketří nad námi ještě nezlomili hůl.

Za bandu Z.I.P.

Dusič


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Dusič

Mno. Jelikož jsme se nikde ještě moc neprezentovali, nabídek se moc nehrne. :) Každopádněbudeme náš profil aktualizovat a pokud se vyskytne nějaké hraní, rádi zde nahlásíme.

fanoušek


Bez profilu

A kde vás bude možné slyšet naživo?

Zobrazit všechny názory »