Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zbytky sluchu! punk / Brno

„První album je na světě!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Členové skupiny
Michal: zpěv, kytara

Ivan: bicí, zpěv

Kamil: baskytara

Richard: perkuse

Bio a historie

Počátky kapely sahají až do roku 2016, kdy se Michal potkal se Standou a Ivošem na jamech v klubu Brooklyn v Brně.Poté vzniká myšlenka na založení kapely ve stylu punku a následují zkoušky a tvorba vlastního repertoáru spolu s převzatým.Frontmanem kapely se stává Michal Votava (kytara a zpěv), Ivo (baskytara) a Standa (bicí). První neoficiální vystoupení proběhlo na Jamfestu 2016 v Music labu v Brně.Kapela koncertovala v brněnských klubech Brooklyn, Melodka a M13.

Od roku 2018 kapela dospěla k personálním změnám, baskytaru převzal Patrik, se sólovou kytarou přišel Martin a bubeníkem se stal Ivan.V této sestavě kapela odehrála několik koncertů v Brně, Praze a Olomouci.

Michal, frontman kapely se po té vrací k původním členům, aby v létě 2018 kapela odehrála vystoupení na Obr-festu v Brně Obřanech, do kapely přichází nový sólový kytarista Matěj. 

Od podzimu roku 2018 se kapela uzavřela do zdí Studia „STOTO“ v Troubsku, kde nahrávala své první CD. Sestava kapely se během nahrávání měnila, a na nahrávání skladeb z výlučné produkce frontmana Michala Votavy (texty, hudba, kytary, baskytara a zpěv) se podíleli také Ivan Jasič (bicí, baskytara, back vocal, mix, postmix a produkce) Eva Zlámalová (zpěv) a malý Richard Jasič (bicí a cow-bell).

Všech 13 písní složil a otextoval Michal Votava texty z vlastního života, které po dobu nahrávání CD hrál v brněnských čajovnách a jiných zařízeních ( v Ostravě) v unplugged soundu na akustickou kytaru s nemalým úspěchem.