Zastodeset - Názory | Bandzone.cz

Zastodeset rock-pop / Domažlice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Biorytmy
  Nezařazeno
 • Křičíme Ránem
  Nezařazeno
 • Když se probudím
  Nastav druhou tvář
 • Hlavolam
  Nastav druhou tvář
 • Nastav druhou tvář
  Nastav druhou tvář
 • Pohádka
  Kroky jinam
 • Hello
  Kroky jinam
 • Ztracený přání
  Kroky jinam
 • Intro
  Kroky jinam
 • Netopýr
  Pokojová záležitost
 • Medvídek
  Pokojová záležitost
 • Křídla
  Pokojová záležitost
 • Samostatnost
  Pokojová záležitost
 • Skalpování
  Pokojová záležitost
 • Tlumačovská hymna
  Nezařazeno
 • Ztracený přání
  Pokojová záležitost

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Mike Sewer Rat

Cawes, na Rýzmberku jste byli nejlepší kapela fesťáku. Možná proto že jste moje krevní skupina... Škoda že jsem si nekoupil vaše cédo a nepokecal, ale nedokázal jsem komunikovat, znáš to... :D Jesi nejste proti tak můžem se sejít a pokecat, zajít třeba na pivko.. Nebo na nějakym příštim koncertě, ale to se dycky tak zhulim, že dokážu jenom pařit a moc nemluvim... zdraví majk z Heavy Metelska co je kus od Tejna. zduř!! ;)

CarolC

Ahoj,
chtěla bych vás pozvat na profil hudebních kolegů Five Minutes Late. Banda je pražská a pohybuje se na vlnách alternative-rocku :-). Můžete si je poslechnout na jejich bandzone - http://bandzone.cz/fiveminuteslate nebo se mrknout na jejich fb profil - https://www.facebook.com… a kdyby byl zájem, tak můžeme domluvit třeba nějaký výměnný koncert ;-)

Zdraví
Karol za Five Minutes Late

EL GRASS

Hledám zájemce ke spolupráci.Mam nejake texty,(čeština)chybi mi skladatel i interpret.Více info SZ.

riffmaster

NONAMER:
Už jen to jméno značí,že jsi opravdu NIKDO.Na takový debily nemá cenu reagovat a hlavně ztrácet čas.Ti na to právě čekaj,aby mohli rozvířit nesmyslnou a dementní"debatu".A i kdyby kluci byli bukvice,tak to podle tebe znamená co?Že gayové neumí dělat muziku.Ty .ole to je zase IQ tykve.A že je jich na tom netu.Ty si jednou zase předčil průměr a si na špici.Učeš mastnej vlas,nakydej na sebe kilo Pitralonu a vyraž na Kabát Revival magore.

kulhaiz

NONAMER : Škoda jen že vždy dotyčný je anonym, asi se stydí za to, že v životě to nikam nedotáhl a jen závidí těm, co to zkouší. Když na to sám nemáš, tak nech ostatní aby si za svým cílem a snem šli.
Říká se podle sebe soudím tebe. Takže si to s tím gayem rozmysli :)
Každopádně díky za názor, ale někdy je lepší držet hubu. Jestli se cítíš být tak hustej jako píšeš, tak se příště podepiš. Ať víme s kým máme tu čest a kdo je ten husťák co je dokonalej.
Měj se fajn.

Bez profilu

iJN

Koukám, že NONAMER je expert na gaye, zřejmě léta praxe...
Škoda, že ve svém příspěvku bohužel zapomněl zmínit svou vlastní kapelu, ta to zajisté dotáhla hrozně daleko. Kolik že metrů??
Ještě musím vyzdvihnout jeho umění kritiky, se hned pozná profesionál. Vždyť přece vytříbenému uchu NONAMERA lahodící název kapely je nejdůležitější složka hudby. Zcela bezpochyby měli kluci zvolit nějakej jednoslabičnej název, aby ho ctihodný NONAMER dokázal přečíst na první pokus. To je přeci základ.

Good luck!

Bez profilu

NONAMER

Pánové, jste gayové? Vaše fotografie tomu napovídají :).

Hudba příšerná, možná by bylo lepší, kdybyste se nesnažili stále tak ,, prosazovat ´´ Vaši kapelu, která to nikam nedotáhne.

Jo a vůbec, proč takovej ********* název kapely? To jste vymysleli při společné gay souloži?

Ty za odpovědi :)

El Emira

Zdravím, zvem vas na můj profil, kde je lehká ochutnávka toho co hraji. Pokud se vám alespoň trochu zalíbíme, budu ráda, když si mě přidáte mezi své oblíbené kapely.
S pozdravem a přáním hezkého dne kapela El Emira :)
P.S. hrajete dobře ;)

PlzeňskéKapely.cz

Dobrý den,
představuji Vám regionální portál o hudební scéně na Plzeňsku. Na webu naleznete rozhovory, reportáže i mnoho tipů kam vyrazit a také aktuální regionální kalendář...

Snažíme se přidávat akce ze všech různých zdrojů, ale pokud byste našli chvíli času, nebojte se využít formulář v sekci koncertů a jednoduše nějaké přidat.

Pokud byste měli zájem zviditelnit nějakou Vaši akci, klidně nám pošlete e-mail s informacemi.

Statistika návštěvnosti roste a rádi bychom tento projekt dostali do podvědomí Plzeňanů a nahnali je na živou muziku z domovů.

Ještě Vás poprosím, zda byste v případě zájmu mohli sdílet naši stránku i stránku facebookovou a kdyby bylo možné domluvit se na nějaké výměně bannerů (odkazů) na stránkách Vašeho klubu, nebo kapely a našich stránkách bylo by to rozhodně super. Rozhodně to hne s pozicí webů ve vyhledávačích.

Hezký den a jsem s pozdravem
Pepé Petřík

FB: https://www.facebook.com
WEB: www.plzenskekapely.cz/
E-MAIL: info@plzenskekapely.cz/