Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zapomělsem alternative / Jeseník

„melancholie z jesenickejch hor...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Staronový EP Pod vodou nad hlavou 2017/20

Upraveno:

-- https://zapomelsem.bandcamp.com/album/pod-vodou-nad-hlavou-2017-20

-- https://open.spotify.com/album/2JFcgFMC0FkH058R5FrNOm

Byla dlouhá zima 2016-17, moje první v Olomouci, když jsem tyhle písničky skládal a po víkendech doma v Jeseníčku nahrával.
S V. jsme skákali do Moravy. Všichni jsme vylezli na Václavky a v každym patře si dali dvě deci vína. A pak jsme pořád seděli v Rytmusu, vypili pět Démonů a H. recitoval Walta Whitmana s hořící svíčkou na hlavě.

S Laňkou jsme byli v divadle na Mistrovi a Markétce.
Nedorozuměnim vznikl Zapomělsem. (První sníh za velkejma francouzskejma oknama kavárny vedle muzea během prvního koncertu.)

Všechno vonělo mrazem a bylo nový. Ale četl jsem starýho Jacka Kerouaca, stejně jako vždycky předtim. A povídky od Kafky.
V únoru jsem se na druhym koncertě, U Magora, pod Havlovym portrétem, seznámil s K., pak napsal Indiánský děti a tim začal další život, kterej je slyšet na Gejzíru.

Byla sranda se do toho všeho vrátit. Poslouchat svý o něco naivnější náctiletý Já. Pověnovat se těm písničkám nahranejm na mikrofon za pár stovek s větší pílí, s novejma zkušenostma, s nadhledem těch tří let. Dlužil jsem jim to, mám je rád. Potřeboval jsem si za něma moct stát.
Byla to hra. Pociťoval jsem u toho Lehkost a Čas.

Čas.
Je.
Teď.
 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »