Zajetí Kouře - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zajetí Kouře metal / Praha

„Korona nás nesklátila, tak hoblujeme dál.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25272931 32 33 34 35 36

Report koncertu z 2.12.2016 ...

Sobotní zásah v Lounech. Přivítal nás správnej, zakouřenej a zahulenej(!) rockovej pajz s kouzelným názvem: GeTiToN. Může znamenat cokoliv, ale nejvíc je vidět „cecek“ uprostřed, takže.. Zrovna hráli Saliery, místní hard-rockeři. Hudba spíše v zábavovém tempu, na kterou se dalo tančit. Cehož fanušci a fanoušky využívali. – Zatím sme vybalili a okoštovali Žatec. Navzdory upozorněním, jo, pitelné, tohle bejt blízko našich domovů, taky sem budem chodit. Jo a – byl tam i ping-pong! White Coast Rebels – cápci z Londýna. Nic rasistickýho, ta bílá je tam asi kvůli koksu, neboco. Trochu glamu do těch našich životů, nějaký písničky jejich, něco předělávky. Image teda měli jednoznačnou, nikdo se nemusel ptát, kerý-že to sou ty kluci z daleka. Nakonec – pro tento večer nomen omen - ZAJETÍ KOUŘE! Čím starší mixák, tím rychlejší zvučení. Digitální krabička na vokály nepoužitelná, co na plat, bez efektu bos. Nakonec to nevadilo, projev byl surovější. Zdravíme crustové kapely! Ač byla hodina pokročilá, lidé spokojení a pařící. Dokonce došlo i na okleštěnou verzi StarDance, jen místo dvojic byl oceněn jednotlivec, který si hudbu užíval nejvíc. Podarován byl volňáskem na dva Žatce (díky klubu za takový poukázky, jen víc a častěji!). Zábava byla. Nejvíc si to za nás užil bubeník Vojta, není nad stojan, který neudrží činel, hned víte, co dělat mezi písničkama.. Cestu dom sme měli plnou emocí, unplugged hardcore, covery Vomitory a tak. Tak nám hezky utekla. Ale o tom až příště...

Fotka uživatele Zajetí Kouře.


2.12.2016 Ge TiToN, Louny, Saliery + WHITE COAST (UK)

Louny, „perla na řece Ohři“ a tam – my. Pátek 2. 12. Podpoříme kluky z Londýna – White Coast Rebels a zahrajou si tam i místní Salieri. 
Město a okolí prej byl spíš zemědělský region, takže se můžete těšit na písničku Zvesnice, přímo navrženou pro naše výjezdy. Kdybyste přebrali, tak pohoda, maj tam minerální pramen Luna!


The Cure v Praze!

Upraveno:

The Cure v Praze! Byli. My na nich ne. Raději sme se zašili do prostoru Trilobit, je to bejvalá Skabeta, kousek od Švanďáku. Maj tam ty točitý schody, což je super na tahání instrumentů, rozcvička. Bylo to na pozvání kluků z The New Horizons, kteří také večer načali. Kopcovité kompozice post-rocku se odrážely od neodzvučených stěn kavárny, i tak – bylo jasné, co se dělo. Zlomenosti, složitosti, atmosférická kytara. Bez zpěvu, čili si nikdo nemohl stěžovat, že někomu není rozumět, chytré. 

To není náš případ. Delaye delayovaly, reverby reverbovaly. Diváci neposkvrnění metalem hledali čistotu Waldy Matušky, jasně že marně. Cítíme radost z šíření osvěty ve vodách drsnější hudby. Jen víc takových příjemných míst. (OT: věděli jste, že si nás můžete pozvat i na svatbu?) Playlist nám nabobtnal na krásných 14písní, přičemž se nestihla, kvůli policejní hodině, pouze jedna. A té radosti po koncertě, nějak se vyvedla rodinná atmosféra, ach!

Fotka uživatele Zajetí Kouře.

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25272931 32 33 34 35 36