Zaduy - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zaduy crossover-rock / Lomnice nad Popelkou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • CI5 211 ×

Novinky

Hudební loučení s létem Klokočí 2011

 Tak je to za námi!! Dá se říct, že jsme si to užili. Teď už vím, jak je náročný udělat jeden koncert po dvou letech, natož když ho dělá někdo třeba po 25 letech. Ale za výsledek se určitě "něhambíme", naopak můžeme klidně říct, že na to máme. 
  Takže někdy, až bude zase nějaká příležitost si to určitě rádi zopáknem. :-)) 


Jak to jde?

Dá se říct, že si všichni již vzpoměli na svoje party, ale kolikrát je to boj zahrát všechno tak, jako dříve. Ovšem včera na zkoušce už tam byl správný "drive" a "feeling". A došlo i na několik drobných vylepšení. Je znát, že máme chuť do hraní a chceme si to užít. Taky věříme, že si to užijete s námi!!!  :-))))))


První schůze po dvou letech

Tak zítra máme schůzi, na který se snad dohodneme, jestli chceme dát ten koncert, zda mají všichni čas, co budeme hrát a jak. Jsem zvědav, jak to celé nakonec dopadne.

12.7.2011 - dopadlo to skvěle!! Všichni mají chuť si zahudlat a tak v pondělí bude první zkouška. Ale bude to boj dát dohromady repec tak, aby to k něčemu bylo. Ale je to výzva.