young2lo - Úvod | Bandzone.cz

young2lo funk-hip hop / SmiCHoW

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 2lo gembler
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

freestylemondays

Každé třetí pondělí v měsíci se v Chapeau Rouge koná jediný open mic jam s živou kapelou Freestyle Mondays, kde se u mikrofonu scházejí MCs, beatboxeři, zpěváci a hudebníci a společně jamují. Večerem provází MC Metoděj a MC Dozer a pro MCs hraje kapela Sounday a rovněž se střídá s DJs (tentokrát Shock O´, Backman, F.I.L. nebo Watra).
Nezáleží na to, zda začínáš nebo to za majkem zkušeně zvládáš, na FM se ti dostane podpory a uvidíš, jak se během krátké chvíle zlepšíš, protože s kapelou a před publikem je ta nejlepší zkušenost!
Hostem bude tentokrát Lara 303. Doraž i ty a chop se mikrofonu! Všichni, kdo se aktivně zúčastní jamu a registrují se na:http://freestylemondays.cz/fm-mcs… mají vstup zdarma.... Zkrátka okus tenhle mejdan se skvělou atmosférou, je jen na tobě, zda dáš freestyle nebo text, každopádně si vyzkoušíš jaké to je rapovat s live kapelou a poznáš zde mnoho nových lidí. Těšíme se na tebe! Tým Freestyle Mondays!
Info na:http://freestylemondays.cz/.

2low

resite primitivni věci ..
urcite to vzniklo tak
jeden napsal druhymu ze ma spatny tracky
a jeden neunesl kritiku tak se hada a podobny veci
jesi je nekdo raper tak ej tim ze unese veschno spatny i dobry veci :-)

Bez profilu

capdy

jou jou automat je droga jou automat je droga a ty soi zhulena doga kamo delas si prdel?? tohle tu ukazovat kurva hodne spatny jedno z nejhorsich

Zobrazit všechny názory