Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

YMORTSES electronica-experimental / Kutnohorsko-Posázaví

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • YMORTSES - The Four Swallows From Black Sky (2011) 21 ×
  • YMORTSES - Despot (2007) 36 ×
  • YMORTSES - Alone in my darkest dreams 16 ×
  • YMORTSES - Asleep Techniques 16 ×
  • YMORTSES - New-X (re-old remix) 14 ×

Novinky

Další k poslechu

Zdravím nejen vás všechny, kdož sem zavítali. Díky za vaše návštěvy. Přidávám sem další naše počiny. Doufám, že některý z nich vás potěší a nás zas potěší jakýkoliv váš názor, abychom se mohli v tvoření zlepšit a poučit. Pravda, některé skladby jsou delší, ale na jejich vývoji to příliš neubírá, ba se stále více stupňují, takže doporučuji vyslechnout celé. Mějte se všici pěkňoučky a přeji příjemný poslech. 3xZdar!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Dalibor Pšenička

Nebudu tak rozžvaněnej jako TomImortal, ale musí říc´t, že je to docela hustý. Ještě nějakej divokej vokálek, á la Prodigy, nebo Ministry.
Vidím se v nějaký FP střílečce, v temným postkatastrofickým městě a kosím stovky mutantů...! :-D

TomImmo

Dvě hodiny rozmýšlím, co bych sem tak jako nablil jo !? A nevím ještě, jestli nedostanu za svou mluvu sprďana, ono se to tak nějak asi nesluší no...Ale k věci, mám prej to vohodnotit, co jako na to říkám, no. Tak já su spíš, to voni asi vědí, přes tu smrtku, co se v jůesej zrodila (R.I.P. Chucku!), nebo přes tu hromadu černočernýho porostu na severu v tý ukrutný zimě tam, kde se s malovátkama na obličeji straší. Takže jako proto a i kvůli dalším skutečnostem netušíc, jestli to objektivně ohodnotit schopen jsem. Nicméně osobně (takže subjektivně) bych posluchači této nahrávky doporučil trošku více volume a pokud možno v nočních hodinách sám samotinký poslouchat. Pak teprve se mu do makovičky dostane ta podstata této dlouhé skladby. Ovšem nechť se v tomto smyslu nebojí, dlouhá je jen dle uvedené stopáže ! Nuda nehrozí! Dle druhého smyslu boj se boj! Sám jsem si málem zalezl pod postel, než jsem si uvědomil, že válendu mám! Takže pokud se milý posluchači elektroniky nebojíš, věz, že v této jest atmosféra silná!

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 320
Poslechnuto skladeb
103
Profil registrován
3.9.2009