Ydar Bědop - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Ydar Bědop rock-alternative / Poděbrady

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Uhnít
  Nezařazeno
 • Po boji
  Nezařazeno
 • Spící
  Nezařazeno
 • Voda
  Nezařazeno
 • Pyšná Paní
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

hagrid

To já byh zase chtěl být svým strýčkem.Je to bezva chlap.

.

škoda, že nejsem Luboš :(( :D

Bez profilu

Hagrid

žádný problém,klidně reaguj.Jsme rádi,alespoň se tu něco děje.Fuk kdo jsi-mikuláš,čert,anděl,Luboš sám,či jiný šprýmař.....Všichni jste tu vítáni :-)

.

:D heh tak koukám, že jste si to pořádně užili :D doufám, že vám nevadí, že vám na to tady reaguju ... doufám, že až bude na plánu další koncert, takže na něj dorazím :D s velikým transparentem LUBOŠ :D

Bez profilu

hagrid

Tak Luboš nedorazil,ale i tak byla akce vydařená.Sice začla s výrazným zpožděním a za mizivé návštěvnosti,ale muzika byla fajn a a pařba do raních hodin taky.Nutno jen politovat šoféry,zejména Pepého z Pupků.

.

Bohužel zítra do Paky nemohu, moc mě to mrzí ... u sparťana jsme byla :D ale tak vám přeju ať vám to zítra výjde a budu držet palečky !:)

Bez profilu

Hagrid

V součastný době je Luboš vlastně takovej externí oučinkující.Když může,což je vzácný,zatroubí si s náma.Přijeď zítra-v sobotu-do té Nové Paky,tam by snad troubit měl.Na zkoušku mu to sice nevyšlo ani jednou,ale o to to bude zajímavější:-).Jinak na posledním poděbradskym vystoupení U Sparťana byl též.Moč často nehrajem,ale vždy je možný se o tom dozvědět tady,nebo na www.ydarbedop.wz.cz