XSTAR - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

XSTAR pop-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • XSTAR - Answer
    Nezařazeno
  • XSTAR - Bubbles
    Nezařazeno
  • XSTAR - I'm Over You
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Zpěv, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Bio a historie

XSTAR je zpěvák, kytarista, textař a úspěšný podnikatel v jedné osobě. 

Pochází z české rodiny diplomatů, a tak v mládí hodně cestoval. Vyrůstal v Kanadě a během studií na střední škole se s rodinou přestěhoval do Nizozemí. Tamtéž nahrál ve svých 15-ti letech své první písničky a s kamarádem z Nového Zélandu založil školní kapelu. Po maturitě se rozhodli z Holandska pro další krok a vyrazili na turné, v jehož rámci bylo zahrnuto i 6 zastávek v ČR. Shodou okolností se rodina XSTARa přestěhovala zase zpátky do Čech a zpěvák začal studovat VŠE v Praze. 

Při návštěvě Brna se seznámil a propojil s hudebním mágem Igorem Prušou. S Igorem dodnes figuruje v rockové formaci Nantokanaru, která vyhrála v roce 2008 Jack Daniel's Music Contest. Součástí výhry bylo nahrávání singlu ve studiu The Tracking Room v americkém Nashvillu. V tom samém roce vydala kapela cd "He Who Dances With Swans", které bylo na serveru musiczone zvoleno debutovým albem roku. 

V listopadu 2011 vydal svou první sólovou desku ve spolupráci s Andreasem, Dannie, Igorem Prušou, Luďkem Stavinohou a řadou dalších autorů a muzikantů.

Momentálně připravuje s Borisem Carloffem své druhé studiové album a vystupuje živě s Lukášem Chromkem (kytara - Airfare), Janem Hrbkem (basa) a Tomášem Pialou (bicí).